Termostat Freelander 1.8 16v - Gates Th14088g1

GATES

Ürün Kodu GATES TH14088G1

Marka GATES

Üretici Kodu TH14088G1

OEM No PEL10016

Araç Markası LAND ROVER, UNIVERSAL

Model Tüm Araçlar

Garanti Süresi 2 Yıl

%11 İNDİRİM
425,77 TL
378,94 TL
Ürün Kodu GATES TH14088G1
Marka GATES
Üretici Kodu TH14088G1
OEM No PEL10016
Araç Markası LAND ROVER, UNIVERSAL
Model Tüm Araçlar
Garanti Süresi 2 Yıl
 
ORİJİNAL üretici numaraları
MarkaOEM No
LAND ROVERPEL10016
Başlık Açıklama
Gövde tipi Gövde yok
İlave ürün/İlave açıklama Contalar ile
Açma sıcaklığı [ºC] 88
 
Marka Model Kasa Tipi Model Yılı Motor Tipi Beygir
CHRYSLER LE BARON Sedan Sedan 1990 - 1994 3.0 i V6 143 HP / 105 KW
CHRYSLER LE BARON Coupe Coupe 1990 - 1993 3.0 i V6 143 HP / 105 KW
CHRYSLER LE BARON Cabrio Cabrio 1990 - 1996 3.0 i V6 143 HP / 105 KW
CHRYSLER SARATOGA Sedan 1989 - 1995 3.0 142 HP / 105 KW
CHRYSLER VOYAGER I (AS) MPV 1987 - 1990 3.0 137 HP / 101 KW
CHRYSLER VOYAGER II (ES) MPV 1990 - 1995 3.0 141 HP / 104 KW
CHRYSLER VOYAGER II (ES) MPV 1991 - 1995 3.0 i 147 HP / 108 KW
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS_, NS_) MPV 1995 - 2001 3.0 152 HP / 112 KW
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) MPV 1999 - 2000 3.0 152 HP / 112 KW
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) Hatchback 1987 - 1992 1.0 GTi (G100) 101 HP / 74 KW
DAIHATSU CHARMANT (A) Sedan 1981 - 1984 1.6 (A45) 75 HP / 55 KW
DAIHATSU CUORE I (L55, L60) Hatchback 1982 - 1985 0.6 (L60) 30 HP / 22 KW
DODGE CARAVAN MPV 1995 - 2000 3.0 152 HP / 112 KW
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) Hatchback 1992 - 1994 2.0 i 115 HP / 85 KW
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) Hatchback 1989 - 1994 2.0 i 120 HP / 88 KW
FORD SCORPIO I Sedan (GGE) Sedan 1990 - 1992 2.0 105 HP / 77 KW
FORD SCORPIO I Sedan (GGE) Sedan 1992 - 1994 2.0 i 115 HP / 85 KW
FORD SCORPIO I Sedan (GGE) Sedan 1989 - 1993 2.0 109 HP / 80 KW
FORD SCORPIO I Sedan (GGE) Sedan 1989 - 1994 2.0 i 120 HP / 88 KW
FORD SCORPIO I Turnier (GGE) Station wagon 1991 - 1994 2.0 i 115 HP / 85 KW
FORD SCORPIO I Turnier (GGE) Station wagon 1991 - 1994 2.0 i 120 HP / 88 KW
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) Sedan 1994 - 1998 2.0 i 115 HP / 85 KW
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) Sedan 1994 - 1998 2.0 i 16V 136 HP / 100 KW
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) Sedan 1996 - 1998 2.3 i 16V 147 HP / 108 KW
FORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) Station wagon 1994 - 1998 2.0 i 115 HP / 85 KW
FORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) Station wagon 1994 - 1998 2.0 i 16V 136 HP / 100 KW
FORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) Station wagon 1996 - 1998 2.3 i 16V 147 HP / 108 KW
FORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG) Hatchback 1988 - 1993 1.6 72 HP / 53 KW
FORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG) Hatchback 1987 - 1993 1.6 75 HP / 55 KW
FORD SIERRA II (GBG, GB4) Sedan 1988 - 1993 1.6 72 HP / 53 KW
FORD SIERRA II (GBG, GB4) Sedan 1987 - 1993 1.6 75 HP / 55 KW
FORD SIERRA II Turnier (BNG) Station wagon 1988 - 1993 1.6 72 HP / 53 KW
FORD SIERRA II Turnier (BNG) Station wagon 1987 - 1993 1.6 75 HP / 55 KW
FORD TRANSIT Minibüs/Otobüs (E_ _) Minibüs/Otobüs 1994 - 2000 2.0 (EBL, EBS, ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, ESL, EUS) 114 HP / 84 KW
FORD TRANSIT Minibüs/Otobüs (E_ _) Minibüs/Otobüs 1994 - 2000 2.0 CNG 114 HP / 84 KW
FORD TRANSIT TOURNEO Minibüs/Otobüs Minibüs/Otobüs 1994 - 2000 2.0 114 HP / 84 KW
FORD TRANSIT Panelvan/Van (E_ _) Panelvan/Van 1994 - 2000 2.0 (EAL, EAS) 114 HP / 84 KW
FORD TRANSIT Platform şasi (E_ _) Platform şasi 1994 - 2000 2.0 (EME/L/S, ENE/L/S) 114 HP / 84 KW
FORD TRANSIT Minibüs/Otobüs (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) Minibüs/Otobüs 2000 - 2006 2.3 16V RWD (F_B_, F_C_, F_A_) 146 HP / 107 KW
FORD TRANSIT Panelvan/Van (FA_ _) Panelvan/Van 2001 - 2006 2.3 143 HP / 105 KW
FORD TRANSIT Panelvan/Van (FA_ _) Panelvan/Van 2001 - 2006 2.3 BiFuel 143 HP / 105 KW
FORD TRANSIT Panelvan/Van (FA_ _) Panelvan/Van 2001 - 2006 2.3 16V RWD (FAA_, FAB_, FAC_) 146 HP / 107 KW
FORD TRANSIT Platform şasi (FM_ _, FN_ _) Platform şasi 2001 - 2006 2.3 16V (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_) 146 HP / 107 KW
FORD TRANSIT Platform şasi (FM_ _, FN_ _) Platform şasi 2001 - 2006 2.3 BiFuel 143 HP / 105 KW
FORD USA AEROSTAR MPV 1989 - 1997 4.0 i V6 4WD 156 HP / 115 KW
FORD USA EXPLORER (UN46) SUV 1993 - 1994 4.0 V6 4WD 165 HP / 121 KW
FORD USA EXPLORER (U2, U_) SUV 1995 - 2001 4.0 V6 4WD 156 HP / 115 KW
FSO POLONEZ III Hatchback 1992 - 2002 1.4 i 16V 103 HP / 76 KW
FSO POLONEZ III Sedan Sedan 1995 - 1998 1.4 MPi 103 HP / 76 KW
LAND ROVER FREELANDER I (L314) SUV 1998 - 2006 1.8 16V 4x4 117 HP / 86 KW
LAND ROVER FREELANDER I (L314) SUV 1998 - 2000 1.8 i 16V 4x4 120 HP / 88 KW
LAND ROVER FREELANDER I Soft Top (L314) Açık arazi aracı 2000 - 2006 1.8 4x4 117 HP / 86 KW
LAND ROVER FREELANDER I Soft Top (L314) Açık arazi aracı 1998 - 2006 1.8 i 16V 4x4 120 HP / 88 KW
LOTUS ELISE Cabrio 1995 - 2000 1.8 120 HP / 88 KW
LOTUS ELISE Cabrio 1999 - 2000 111 S 146 HP / 107 KW
MG MG TF Cabrio 2002 - 2009 115 116 HP / 85 KW
MG MG TF Cabrio 2002 - 2009 120 120 HP / 88 KW
MG MG TF Cabrio 2002 - 2009 135 136 HP / 100 KW
MG MG TF Cabrio 2002 - 2009 160 160 HP / 118 KW
MG MG ZR Hatchback 2001 - 2005 105 103 HP / 76 KW
MG MG ZR Hatchback 2001 - 2005 120 117 HP / 86 KW
MG MG ZR Hatchback 2001 - 2005 160 160 HP / 118 KW
MG MG ZS Sedan 2001 - 2005 120 117 HP / 86 KW
MG MG ZS Hatchback Hatchback 2001 - 2005 120 117 HP / 86 KW
MG MGF (RD) Cabrio 2000 - 2002 1.6 111 HP / 82 KW
MG MGF (RD) Cabrio 1995 - 2002 1.8 i 16V 120 HP / 88 KW
MG MGF (RD) Cabrio 1995 - 2002 1.8 i VVC 146 HP / 107 KW
MG MGF (RD) Cabrio 2001 - 2002 1,8 i VVC 160 HP / 118 KW
MG MG ZT Sedan 2003 - 2005 1.8 16V 120 HP / 88 KW
MG MG ZT Sedan 2003 - 2005 1.8 T 16V 160 HP / 118 KW
MG MG ZT- T Station wagon 2003 - 2005 1.8 16V 120 HP / 88 KW
MG MG ZT- T Station wagon 2003 - 2005 1.8 T 16V 160 HP / 118 KW
PLYMOUTH VOYAGER / GRAND VOYAGER MPV 1995 - 2001 3.8 i 166 HP / 122 KW
PLYMOUTH VOYAGER / GRAND VOYAGER MPV 1995 - 2001 3.8 i 178 HP / 131 KW
ROVER STREETWISE Hatchback Hatchback 2003 - 2005 1.4 84 HP / 62 KW
ROVER STREETWISE Hatchback Hatchback 2003 - 2005 1.4 103 HP / 76 KW
ROVER 25 I Hatchback (RF) Hatchback 2004 - 2005 1.1 16V 75 HP / 55 KW
ROVER 25 I Hatchback (RF) Hatchback 1999 - 2005 1.4 16V 84 HP / 62 KW
ROVER 25 I Hatchback (RF) Hatchback 1999 - 2001 1.1 75 HP / 55 KW
ROVER 25 I Hatchback (RF) Hatchback 1999 - 2005 1.4 16V 103 HP / 76 KW
ROVER 25 I Hatchback (RF) Hatchback 1999 - 2005 1.6 16V 109 HP / 80 KW
ROVER 25 I Hatchback (RF) Hatchback 1999 - 2005 1.8 16V 116 HP / 85 KW
ROVER 25 I Hatchback (RF) Hatchback 2000 - 2005 1.8 16V 146 HP / 107 KW
ROVER 45 I Hatchback (RT) Hatchback 2000 - 2005 1.4 103 HP / 76 KW
ROVER 45 I Hatchback (RT) Hatchback 2000 - 2005 1.6 109 HP / 80 KW
ROVER 45 I Hatchback (RT) Hatchback 2000 - 2005 1.8 117 HP / 86 KW
ROVER 45 I Sedan (RT) Sedan 2000 - 2005 1.4 103 HP / 76 KW
ROVER 45 I Sedan (RT) Sedan 2000 - 2005 1.6 109 HP / 80 KW
ROVER 45 I Sedan (RT) Sedan 2000 - 2005 1.8 117 HP / 86 KW
ROVER 75 (RJ) Sedan 1999 - 2005 1.8 120 HP / 88 KW
ROVER 75 (RJ) Sedan 2003 - 2005 1.8 Turbo 150 HP / 110 KW
ROVER 75 I Tourer (RJ) Station wagon 2001 - 2005 1.8 120 HP / 88 KW
ROVER 75 I Tourer (RJ) Station wagon 2003 - 2005 1.8 Turbo 150 HP / 110 KW
ROVER 100 / METRO Hatchback (XP) Hatchback 1990 - 1998 111 C/L/S 60 HP / 44 KW
ROVER 100 / METRO Hatchback (XP) Hatchback 1990 - 1998 114 S/L/GTA 75 HP / 55 KW
ROVER 100 / METRO Hatchback (XP) Hatchback 1990 - 1998 114 GTI/GT 16V Cat 90 HP / 66 KW
ROVER 100 / METRO Hatchback (XP) Hatchback 1990 - 1991 114 GTI 16V 94 HP / 69 KW
ROVER 100 / METRO Hatchback (XP) Hatchback 1991 - 1998 114 GTI 16V 103 HP / 76 KW
ROVER 100 / METRO Hatchback (XP) Hatchback 1994 - 1995 114 GSi 103 HP / 76 KW
ROVER 100 Cabrio (XP) Cabrio 1994 - 1997 111 60 HP / 44 KW
ROVER 100 Cabrio (XP) Cabrio 1994 - 1997 114 75 HP / 55 KW
ROVER 100 Cabrio (XP) Cabrio 1997 - 1998 114 102 HP / 75 KW
ROVER 200 II Hatchback (XW) Hatchback 1993 - 1995 214 75 HP / 55 KW
ROVER 200 II Hatchback (XW) Hatchback 1989 - 1995 214 Si/Gsi 90 HP / 66 KW
ROVER 200 II Hatchback (XW) Hatchback 1990 - 1995 214 GSi/Si 95 HP / 70 KW
ROVER 200 II Hatchback (XW) Hatchback 1992 - 1995 214 GSi/Si 103 HP / 76 KW
ROVER 200 I Sedan (XH) Sedan 1985 - 1989 216 83 HP / 61 KW
ROVER 200 I Sedan (XH) Sedan 1984 - 1989 216 Vitesse 102 HP / 75 KW
ROVER 200 Coupe (XW) Coupe 1996 - 1997 216 112 HP / 82 KW
ROVER 200 II Hatchback (RF) Hatchback 1998 - 2000 211 60 HP / 44 KW
ROVER 200 II Hatchback (RF) Hatchback 1995 - 2000 214 i 75 HP / 55 KW
ROVER 200 II Hatchback (RF) Hatchback 1995 - 2000 214 Si 103 HP / 76 KW
ROVER 200 II Hatchback (RF) Hatchback 1995 - 1999 216 Si 112 HP / 82 KW
ROVER 200 II Hatchback (RF) Hatchback 1999 - 2000 218 Si 120 HP / 88 KW
ROVER 200 II Hatchback (RF) Hatchback 1995 - 2000 218 K Vi 146 HP / 107 KW
ROVER 200 II Cabrio (XW) Cabrio 1992 - 1999 214 1.4 90 HP / 66 KW
ROVER 200 II Cabrio (XW) Cabrio 1990 - 1992 214 1.4 95 HP / 70 KW
ROVER 200 II Cabrio (XW) Cabrio 1993 - 1999 214 1.4i 16V 103 HP / 76 KW
ROVER 200 II Cabrio (XW) Cabrio 1996 - 1999 216 1.6i 16V 111 HP / 82 KW
ROVER 400 II (XW) Sedan 1990 - 1995 414 GSI/SI 90 HP / 66 KW
ROVER 400 II (XW) Sedan 1992 - 1995 414 GSI/SI Cat 103 HP / 76 KW
ROVER 400 Tourer (XW) Station wagon 1996 - 1998 1.8 i 146 HP / 107 KW
ROVER 400 II Hatchback (RT) Hatchback 1996 - 1997 414 75 HP / 55 KW
ROVER 400 II Hatchback (RT) Hatchback 1995 - 2000 414 Si 103 HP / 76 KW
ROVER 400 II Hatchback (RT) Hatchback 1995 - 2000 416 Si 112 HP / 82 KW
ROVER 400 II (RT) Sedan 1996 - 1999 414 75 HP / 55 KW
ROVER 400 II (RT) Sedan 1995 - 2000 414 Si 103 HP / 76 KW
ROVER 400 II (RT) Sedan 1995 - 2000 416 Si 112 HP / 82 KW
ROVER COUPE Coupe 1996 - 1999 1.6 16 V 111 HP / 82 KW
ROVER COUPE Coupe 1996 - 1999 1.8 16 V 145 HP / 107 KW
SUZUKI CARRY Panelvan/Van (0S) Panelvan/Van 1980 - 1985 0.8 (ST90) 37 HP / 27 KW
SUZUKI SUPER CARRY Minibüs/Otobüs (ED) Minibüs/Otobüs 1994 - 1999 1.0 (SK410) 41 HP / 30 KW
SUZUKI SUPER CARRY Minibüs/Otobüs (ED) Minibüs/Otobüs 1992 - 1999 1.0 (SK410) 42 HP / 31 KW
SUZUKI SUPER CARRY Minibüs/Otobüs (ED) Minibüs/Otobüs 1985 - 1999 1.0 (SK410) 45 HP / 33 KW
SUZUKI SUPER CARRY Panelvan/Van (ED) Panelvan/Van 1987 - 1992 1.0 (SK410) 41 HP / 30 KW
SUZUKI SUPER CARRY Panelvan/Van (ED) Panelvan/Van 1985 - 1992 1.0 (SK410) 45 HP / 33 KW
SUZUKI SAMURAI SUV (SJ_) SUV 1988 - 2004 1.0 Tüm tekerlekleri çekişli (SJ 410) 45 HP / 33 KW
SUZUKI SAMURAI SUV (SJ_) SUV 1989 - 1992 1.3 (SJ 413) 67 HP / 49 KW
SUZUKI SAMURAI SUV (SJ_) SUV 1988 - 2004 1.3 Tüm tekerlekleri çekişli (SJ 413) 70 HP / 51 KW
SUZUKI SAMURAI SUV (SJ_) SUV 1988 - 1998 1.3 (SJ 413) 71 HP / 52 KW
SUZUKI SAMURAI SUV (SJ_) SUV 1988 - 2004 1.3 Tüm tekerlekleri çekişli (SJ 413) 60 HP / 44 KW
SUZUKI SAMURAI SUV (SJ_) SUV 1988 - 2004 1.3 Tüm tekerlekleri çekişli (SJ 413) 64 HP / 47 KW
SUZUKI SAMURAI Açık arazi aracı (SJ_) Açık arazi aracı 1992 - 1998 1.3 (SJ413) 70 HP / 51 KW
SUZUKI SAMURAI Açık arazi aracı (SJ_) Açık arazi aracı 1989 - 1992 1.3 Tüm tekerlekleri çekişli (SJ413) 67 HP / 49 KW
SUZUKI SAMURAI Açık arazi aracı (SJ_) Açık arazi aracı 1988 - 1992 1.3 (SJ413) 64 HP / 47 KW
SUZUKI SJ410 SUV 1981 - 1988 1.0 (SJ410) 45 HP / 33 KW
SUZUKI SJ410 Cabrio (OS) Açık arazi aracı 1981 - 1991 1.0 (SJ410) 45 HP / 33 KW
SUZUKI SJ413 (OS) SUV 1984 - 1990 1.3 (SJ413) 64 HP / 47 KW
SUZUKI SJ413 (OS) SUV 1986 - 1990 1.3 (SJ 413) 60 HP / 44 KW
SUZUKI VITARA (ET, TA, TD) SUV 1988 - 1998 1.6 Tüm tekerlekleri çekişli (TA, TA01, SE416) 80 HP / 59 KW
SUZUKI VITARA (ET, TA, TD) SUV 1988 - 1995 1.6 Tüm tekerlekleri çekişli (SE416, TA01) 82 HP / 60 KW
SUZUKI VITARA (ET, TA, TD) SUV 1990 - 1998 1.6 i 16V Tüm tekerlekleri çekişli (ET, TA02, SE416) 97 HP / 71 KW
SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA) Açık arazi aracı 1988 - 1995 1.6 (TA01, SE416) 80 HP / 59 KW
SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA) Açık arazi aracı 1990 - 1999 1.6 i 16V (TA02, SE416) 97 HP / 71 KW
SUZUKI X-90 (EL) Açık arazi aracı 1995 - 1997 1.6 i 16V 4x4 (SZ416) 97 HP / 71 KW
SUZUKI X-90 (EL) Açık arazi aracı 1995 - 1997 1.6 i 16V (SZ416) 97 HP / 71 KW
TOYOTA CARINA II (TA4_, TA6_) Sedan 1978 - 1983 1.6 (TA40, TA60) 75 HP / 55 KW
TOYOTA CARINA IV (_T15_) Hatchback 1983 - 1987 1.6 (AT151_, AT151R) 75 HP / 55 KW
TOYOTA CARINA IV (_T15_) Hatchback 1983 - 1987 1.6 (AT151_, AT151R) 84 HP / 62 KW
TOYOTA CARINA IV (_T15_) Hatchback 1986 - 1987 1.6 (AT151_, AT151R) 86 HP / 63 KW
TOYOTA CARINA IV (_T15_) Hatchback 1983 - 1987 1.8 GLI (ST150) 101 HP / 74 KW
TOYOTA CARINA IV (_T15_) Hatchback 1984 - 1988 2.0 D (CT150_, CT150R) 68 HP / 50 KW
TOYOTA CARINA IV (_T15_) Hatchback 1985 - 1987 2.0 D (CT150) 69 HP / 51 KW
TOYOTA CARINA IV Sedan (_T15_) Sedan 1983 - 1987 1.6 (AT151_, AT151R) 75 HP / 55 KW
TOYOTA CARINA IV Sedan (_T15_) Sedan 1983 - 1987 1.6 (AT151_, AT151R) 84 HP / 62 KW
TOYOTA CARINA IV Sedan (_T15_) Sedan 1983 - 1987 1.8 GLI (ST150) 101 HP / 74 KW
TOYOTA CARINA IV Sedan (_T15_) Sedan 1984 - 1988 2.0 D (CT150_, CT150R) 68 HP / 50 KW
TOYOTA CELICA Coupe (_A2_) Coupe 1976 - 1978 1.6 LT (TA2) 75 HP / 55 KW
TOYOTA CELICA Coupe (_A2_) Coupe 1973 - 1978 1.6 ST (TA2, TA22) 86 HP / 63 KW
TOYOTA CELICA Coupe (_A2_) Coupe 1974 - 1978 1.6 GT (TA2, TA22) 107 HP / 79 KW
TOYOTA CELICA Coupe (_A2_) Coupe 1975 - 1977 2.0 (RA23_, RA28_, RA23R, RA28R) 86 HP / 63 KW
TOYOTA CELICA (_A4_) Hatchback 1980 - 1981 2.0 XT (RA40) 88 HP / 65 KW
TOYOTA CELICA (_A4_) Hatchback 1977 - 1981 2.0 XT (RA40) 90 HP / 66 KW
TOYOTA CELICA (_A4_) Hatchback 1977 - 1981 2.0 GT (RA40_, RA40) 122 HP / 90 KW
TOYOTA CELICA Coupe (_A6_) Coupe 1982 - 1985 2.0 (RA63_, RA63R) 120 HP / 88 KW
TOYOTA COROLLA Hatchback (_E7_) Hatchback 1982 - 1983 1.8 (TE72) 86 HP / 63 KW
TOYOTA CRESSIDA Sedan (_X3_) Sedan 1977 - 1981 2.0 (RX30) 90 HP / 66 KW
TOYOTA CRESSIDA Station Wagon (_X3_) Station wagon 1977 - 1981 2.0 (RX35_) 88 HP / 65 KW
TOYOTA CRESSIDA Station Wagon (_X3_) Station wagon 1977 - 1981 2.0 (RX35) 90 HP / 66 KW
TOYOTA CRESSIDA Sedan (_X6_) Sedan 1980 - 1985 2.0 (RX60) 105 HP / 77 KW
TOYOTA CRESSIDA Station Wagon (_X6_) Station wagon 1981 - 1985 2.0 (RX60_) 105 HP / 77 KW
TOYOTA CRESSIDA Sedan (_X7_) Sedan 1985 - 1988 2.8 (MX73) 144 HP / 106 KW
TOYOTA CRESSIDA Sedan (_X7_) Sedan 1985 - 1988 2.8 (MX73) 170 HP / 125 KW
TOYOTA CROWN (_S1_) Sedan 1980 - 1983 2.8 SI (MS112) 146 HP / 107 KW
TOYOTA CROWN (_S1_) Sedan 1984 - 1985 2.8 i Super Saloon (MS123) 170 HP / 125 KW
TOYOTA CROWN Station Wagon (_S1_) Station wagon 1980 - 1983 2.8 (MS1K) 146 HP / 107 KW
TOYOTA DYNA Platform şasi (_U_, _Y_) Platform şasi 1977 - 1984 2.0 (RU20_, RU25_, RU30_) 98 HP / 72 KW
TOYOTA HILUX V Pick-up (_N_, KZN1_, VZN1_) Pick-up 1989 - 1997 2.4 i 4WD (RN106_, RN110_, RN106R, RN110R) 114 HP / 84 KW
TOYOTA LAND CRUISER (_J7_, _JL7_) SUV 1984 - 1993 2.4 (RJ70_, RJ73_) 105 HP / 77 KW
TOYOTA LAND CRUISER (_J7_, _JL7_) SUV 1988 - 1996 2.4 (RJ70_V, RJ73_V) 114 HP / 84 KW
TOYOTA LAND CRUISER (_J7_, _JL7_) SUV 1984 - 1993 2.4 (RJ70_, RJ73_, RJ70RV) 110 HP / 81 KW
TOYOTA STARLET (KP6_) Hatchback 1982 - 1984 1.3 S (KP61) 65 HP / 48 KW
TOYOTA SUPRA (_A7_) Coupe 1986 - 1988 3.0 24V (MA70_, MA70) 204 HP / 150 KW
TOYOTA SUPRA (_A7_) Coupe 1987 - 1993 3.0 Turbo (MA70_, MA70) 235 HP / 173 KW
TOYOTA SUPRA (_A7_) Coupe 1988 - 1993 3.0 Turbo (MA70_, MA70) 238 HP / 175 KW
TOYOTA 4 RUNNER I (_N5_, _N6_, _N7_) SUV 1987 - 1989 2.4 4WD (RN50, RN55, RN60) 112 HP / 82 KW
TOYOTA LITEACE Minibüs/Otobüs (_M3_, _M4_) Minibüs/Otobüs 1985 - 1989 1.5 (KM30LG) 69 HP / 51 KW
TOYOTA LITEACE Minibüs/Otobüs (_M3_, _M4_) Minibüs/Otobüs 1989 - 1992 1.5 (KM30LG) 71 HP / 52 KW
TOYOTA LITEACE Minibüs/Otobüs (_R2_) Minibüs/Otobüs 1992 - 1995 1.5 (KR21LG) 71 HP / 52 KW
TOYOTA LITEACE Panelvan/Van (_R2__V) Panelvan/Van 1992 - 1995 1.5 (KR27_V, KR27RV) 71 HP / 52 KW
VW TARO Pick-up 1989 - 1997 2.4 i 4x4 114 HP / 84 KW
Marka OEM No
CHRYSLER MD997310
DAIHATSU 1634187207
DAIHATSU 9004833021
DAIHATSU 9004833041
DAIHATSU 9091603055
DODGE MD997310
FORD 6163559
FORD 6994257
FORD 95WM8575AA
FORD ERT176
MG PEL000170
MG PEL10016
ROVER GTS301
ROVER PEL000170
ROVER PEL10016
ROVER PEM10025
SUZUKI 1757074000
SUZUKI 1760060821
SUZUKI 1760060822
SUZUKI 1760060823
SUZUKI 1760060824
SUZUKI 1760083830
SUZUKI 1760083831
SUZUKI 1760083832
SUZUKI 1760083851H17
SUZUKI 1767056B10
SUZUKI 1767079101
TOYOTA 9091603055
TOYOTA 9091603078
HYUNDAI 90916-03055
HYUNDAI 90916-03078
KIA 90916-03055
KIA 90916-03078
PLYMOUTH MD997310
STANDARD AUTOMOBILE 75008
STANDARD AUTOMOBILE 75019
STANDARD AUTOMOBILE 75237
STANDARD AUTOMOBILE 75616
STANDARD AUTOMOBILE 75631
LAND ROVER PEL10016

Yeniden satılabilir özelliği kaybolmamış ürünleri 14 gün içerisinde değişim veya iade talebi ile geriye gönderebilirsiniz. 

Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 378.94 TL 378.94 TL
2 195.00 TL 390.01 TL
3 131.19 TL 393.57 TL
4 99.28 TL 397.13 TL
5 80.14 TL 400.69 TL
6 67.38 TL 404.25 TL
7 58.26 TL 407.82 TL
8 51.42 TL 411.38 TL
9 46.10 TL 414.94 TL
10 41.85 TL 418.50 TL
11 38.37 TL 422.06 TL
12 35.47 TL 425.63 TL
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 378.94 TL 378.94 TL
2 194.98 TL 389.97 TL
3 131.18 TL 393.53 TL
4 99.27 TL 397.09 TL
5 80.13 TL 400.65 TL
6 67.37 TL 404.22 TL
7 58.25 TL 407.78 TL
8 51.42 TL 411.34 TL
9 46.10 TL 414.90 TL
10 41.85 TL 418.46 TL
11 38.37 TL 422.03 TL
12 35.47 TL 425.59 TL
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 378.94 TL 378.94 TL
2 194.85 TL 389.70 TL
3 130.90 TL 392.70 TL
4 98.91 TL 395.65 TL
5 79.73 TL 398.64 TL
6 66.93 TL 401.60 TL
7 57.80 TL 404.59 TL
8 50.94 TL 407.55 TL
9 45.61 TL 410.51 TL
10 41.35 TL 413.50 TL
11 37.86 TL 416.46 TL
12 34.95 TL 419.45 TL
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 378.94 TL 378.94 TL
2 194.98 TL 389.97 TL
3 131.18 TL 393.53 TL
4 99.27 TL 397.09 TL
5 80.13 TL 400.65 TL
6 67.37 TL 404.22 TL
7 58.25 TL 407.78 TL
8 51.42 TL 411.34 TL
9 46.10 TL 414.90 TL
10 41.85 TL 418.46 TL
11 38.37 TL 422.03 TL
12 35.47 TL 425.59 TL
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 378.94 TL 378.94 TL
2 196.03 TL 392.05 TL
3 131.81 TL 395.42 TL
4 99.70 TL 398.80 TL
5 80.43 TL 402.13 TL
6 67.58 TL 405.50 TL
7 58.41 TL 408.88 TL
8 51.53 TL 412.25 TL
9 46.18 TL 415.58 TL
10 41.90 TL 418.96 TL
11 38.39 TL 422.33 TL
12 35.47 TL 425.66 TL
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 378.94 TL 378.94 TL
2 193.68 TL 387.35 TL
3 130.12 TL 390.35 TL
4 98.33 TL 393.30 TL
5 79.26 TL 396.30 TL
6 66.55 TL 399.29 TL
7 57.47 TL 402.28 TL
8 50.65 TL 405.24 TL
9 45.36 TL 408.23 TL
10 41.12 TL 411.23 TL
11 37.66 TL 414.22 TL
12 34.76 TL 417.18 TL
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 378.94 TL 378.94 TL
2 194.89 TL 389.78 TL
3 131.08 TL 393.23 TL
4 99.23 TL 396.90 TL
5 80.09 TL 400.46 TL
6 67.34 TL 404.03 TL
7 58.23 TL 407.59 TL
8 51.39 TL 411.15 TL
9 46.08 TL 414.71 TL
10 41.83 TL 418.27 TL
11 38.35 TL 421.84 TL
12 35.45 TL 425.40 TL

BENZER ÜRÜNLER

×
Merhaba, bilgi almak ister misiniz?