Biz Kimiz?

İhtiyacını Belirle ,Markanı Seç Sloganı ile Yola Çıkan Parça Yıldızı,Otomotiv tüketicisinin ihtiyacı olan Yedek Parça ve Aksesuar ürünlerin temininde sahip olmak istedikleri veya ihtiyaçları olan ürünlere, Marka seçme özgürlüğü tanımanın yanı sıra fiyat mukayesesi yaparak doğru ürüne doğru sürede sahip olabilmeleri adına 2019 yılında e-ticaret modeli ile hizmet etmek üzere İstanbul’da kurmuştur.

PARÇA YILDIZI ,Teknoloji ve istihdam yatırımlarının yanı sıra 3.000m2 depolama alanına sahip yapısı ile tüketicilerin ihtiyaçlarına Orijinal yedek parça - After Market yedek Parça - Yerli üretim yedek parça ve Ana üretici Kanalı ile satışa sunulan Spot Segment ürünleri ile zengin ve geniş ürün yelpazesini direk araç sahipleri ile buluşturuyor.

Vizyon.

Otomotiv yedek parça pazarın da inovatif ve sürdürülebilir kalitesi ile Müşteri memnuniyetin en üst seviyede tutulduğu bakış açısı ile lider marka olmaktır.

Misyon.

Tüm Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek insan yatırımı ile İstihdam yaratırken güvenilir ve mutlu çalışanlar ile Müşterilerinin güvenli ve ekonomik şartlarda araç kullanımı önemsemek ve sosyal sorumluluk projelerinde lider konumda olmaktır.

×
Merhaba, bilgi almak ister misiniz?