Açık Rıza Metni

TİCARİ İLETİŞİME İLİŞKİN AÇIK RIZA METNİ

Şirketimiz Parça Yıldızı İç ve Dış Tic. A.Ş. (“Parça Yıldızı İç ve Dış Tic. A.Ş.”) tarafından aşağıda belirtilen faaliyet ve amaçlarla sınırlı olarak, bizimle paylaştığınız ve ileride güncelleyeceğiniz; İletişim numarası, e-posta adresi, doğum tarihi, cinsiyet, ad soyad, lokasyon, alışveriş geçmiş ve alışkanlıklarınıza ilişkin kişisel verilerinizin işlenebilmesi Aydınlatma Metninde belirtilen alıcı gruplarına aktarılmasına ilişkin açık rızanızı talep etmekteyiz.

 

Açık Rıza Talep Edilen Veri İşleme Amaç ve Faaliyetleri:

Genel veya size özel kişiselleştirilmiş bilgilendirmeler, tanıtımlar, kampanyalar, avantajlar, reklamlar, pazarlama faaliyetleri kapsamında güncel iletişim bilgileriniz üzerinden size yönelik ticari iletişim faaliyetlerinde (SMS, e-posta, arama vb. kanallar üzerinden kurulan iletişim) bulunulabilmesi, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili müşteri memnuniyetine yönelik anketlerin, kampanya, çekiliş, davet, açılış ve diğer etkinliklere ilişkin davetlerin iletilmesi amaçlarıyla tarafınıza ticari ileti gönderilmesi, Müşteri memnuniyeti hakkında araştırma yapılması Çalıştığımız kurum ve kuruluşların ve diğer bağlı şirketlerimizin hizmet sunumu.
 

Kişisel verilerimin işlenmesine ilişkin;

Aydınlatma Metnini okuduğumu, kişisel verilerimin işlenmesine ve aktarılmasına ilişkin bilgilendirmeyi anladığımı, Bu kapsamda kişisel verilerimin işlenmesine itiraz etme hakkımın bulunduğu bilgisine sahip olduğumu www.moreit.com.tr üzerinden her zaman ulaşabileceğim aydınlatma metninde belirtildiği şekilde açık rızama dayalı olarak işlenen ve/veya aktarılan kişisel verilerimin işlenmesine ve/veya aktarılmasına ilişkin vermiş olduğum açık rızamı dilediğim zaman geri çekme hak ve yetkim bulunduğu; Kişisel verilerimin işlenmesine ve/veya aktarılmasına ilişkin olarak 6698 s. Kanun’un 11. maddesiyle tarafıma tanınan haklar; son olarak 6698 s. Kanun’un 11. maddesiyle tarafıma tanınan haklarımı ne şekilde kullanabileceğim hususlarında bilgilendirildiğimi,
Bu kapsamda; söz konusu kişisel veri işleme ve aktarma faaliyetlerine bilerek ve isteyerek rıza gösterdiğimi kabul, beyan ve taahhüt ederim.

 

 

Ad – Soyad      :

T.C. Kimlik No:

İmza                :

 

×
Merhaba, bilgi almak ister misiniz?