Kayış - 4pk860 - Gates 4pk860

GATES

Ürün Kodu GATES 4PK860

Marka GATES

Üretici Kodu 4PK860

OEM No 11287512971

Araç Markası UNIVERSAL

Model Tüm Araçlar

Garanti Süresi 2 Yıl

%11 İNDİRİM
338,48 TL
301,25 TL
Ürün Kodu GATES 4PK860
Marka GATES
Üretici Kodu 4PK860
OEM No 11287512971
Araç Markası UNIVERSAL
Model Tüm Araçlar
Garanti Süresi 2 Yıl
 
ORİJİNAL üretici numaraları
MarkaOEM No
UNIVERSAL11287512971
FORD7007791
FORDV94BF6C301BA
MAZDABP4W-15-907A
MITSUBISHISSA921F024AG
NISSAN11720-42L02
NISSAN11720-42L12
NISSAN11720-67S00
NISSAN11720-67S01
PORSCHE99919221450
TOYOTA90080-91047
TOYOTA90916-02354
TOYOTA91840-08603
TOYOTA99364-00860
TOYOTA99364-20860
TOYOTA99364-30860
TOYOTA99364-70860
TOYOTA99364-80860
UNIVERSAL3050460
BMW11287512762
BMW11287512971
BMW11287631814
CITROEN5750.V0
CITROEN5750V0
CITROEN5750XV
CITROEN96439037
CITROEN9643903780
Başlık Açıklama
Kaburga sayısı 4
 
Marka Model Kasa Tipi Model Yılı Motor Tipi Beygir
BMW 3 (E46) Sedan 2000 - 2005 320 i 170 HP / 125 KW
BMW 3 (E46) Sedan 2000 - 2005 325 i 192 HP / 141 KW
BMW 3 (E46) Sedan 2000 - 2005 325 xi 192 HP / 141 KW
BMW 3 (E46) Sedan 2000 - 2005 330 i 231 HP / 170 KW
BMW 3 (E46) Sedan 2000 - 2005 330 xi 231 HP / 170 KW
BMW 3 Compact (E46) Hatchback 2001 - 2004 325 ti 192 HP / 141 KW
BMW 3 Coupe (E46) Coupe 2000 - 2006 320 Ci 170 HP / 125 KW
BMW 3 Coupe (E46) Coupe 2000 - 2006 325 Ci 192 HP / 141 KW
BMW 3 Coupe (E46) Coupe 2000 - 2006 330 Ci 231 HP / 170 KW
BMW 3 Cabrio (E46) Cabrio 2000 - 2007 320 Ci 170 HP / 125 KW
BMW 3 Cabrio (E46) Cabrio 2000 - 2006 325 Ci 192 HP / 141 KW
BMW 3 Cabrio (E46) Cabrio 2000 - 2006 330 Ci 231 HP / 170 KW
BMW 3 Touring (E46) Station wagon 2000 - 2005 320 i 170 HP / 125 KW
BMW 3 Touring (E46) Station wagon 2000 - 2005 325 i 192 HP / 141 KW
BMW 3 Touring (E46) Station wagon 2000 - 2005 325 xi 192 HP / 141 KW
BMW 3 Touring (E46) Station wagon 2000 - 2005 330 i 231 HP / 170 KW
BMW 3 Touring (E46) Station wagon 2000 - 2005 330 xi 231 HP / 170 KW
BMW 5 (E39) Sedan 2000 - 2003 520 i 170 HP / 125 KW
BMW 5 (E39) Sedan 2000 - 2003 525 i 192 HP / 141 KW
BMW 5 (E39) Sedan 2000 - 2003 530 i 231 HP / 170 KW
BMW 5 Touring (E39) Station wagon 2000 - 2003 520 i 170 HP / 125 KW
BMW 5 Touring (E39) Station wagon 2000 - 2004 525 i 192 HP / 141 KW
BMW 5 Touring (E39) Station wagon 2000 - 2003 530 i 231 HP / 170 KW
BMW 5 (E60) Sedan 2005 - 2007 540 i 299 HP / 220 KW
BMW 5 (E60) Sedan 2007 - 2009 540 i 306 HP / 225 KW
BMW 5 (E60) Sedan 2005 - 2009 550 i 367 HP / 270 KW
BMW 5 Touring (E61) Station wagon 2005 - 2010 550 i 367 HP / 270 KW
BMW 6 (E63) Coupe 2003 - 2005 645 Ci 333 HP / 245 KW
BMW 6 (E63) Coupe 2005 - 2010 650 i 367 HP / 270 KW
BMW 6 Cabrio (E64) Cabrio 2005 - 2010 650 i 367 HP / 270 KW
BMW 7 (E65, E66, E67) Sedan 2001 - 2005 735 i, Li 272 HP / 200 KW
BMW 7 (E65, E66, E67) Sedan 2001 - 2005 745 i, Li 333 HP / 245 KW
BMW X5 (E53) SUV 2003 - 2006 4.4 i 320 HP / 235 KW
BMW X5 (E53) SUV 2004 - 2006 4.8 is 360 HP / 265 KW
CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST MPV (MF_, GJK_, GFK_) MPV 1996 - 2008 1.1 i (MFHDZ, MFHFX) 60 HP / 44 KW
CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST MPV (MF_, GJK_, GFK_) MPV 1996 - 2008 1.1 i (MFHDZ, MFHFX) 60 HP / 44 KW
CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST MPV (MF_, GJK_, GFK_) MPV 1996 - 2011 1.4 i (MFKFX, MFKFW, GJKFWB, GJKFWC, GFKFWC) 75 HP / 55 KW
CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST MPV (MF_, GJK_, GFK_) MPV 1996 - 2011 1.4 i (MFKFX, MFKFW, GJKFWB, GJKFWC, GFKFWC) 75 HP / 55 KW
CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST MPV (MF_, GJK_, GFK_) MPV 2003 - 2008 1.4 i bivalent (MFKFW) 75 HP / 55 KW
CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST MPV (MF_, GJK_, GFK_) MPV 2003 - 2008 1.4 i bivalent (MFKFW) 75 HP / 55 KW
CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST MPV (MF_, GJK_, GFK_) MPV 2000 - 2011 1.6 16V (MFNFU) 109 HP / 80 KW
CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST MPV (MF_, GJK_, GFK_) MPV 2000 - 2011 1.6 16V (MFNFU) 109 HP / 80 KW
CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Kasa/büyük limuzin (M_) Kasa/büyük limuzin 1996 - 2008 1.1 i (MAHDZ, MBHDZ, MBHFX) 60 HP / 44 KW
CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Kasa/büyük limuzin (M_) Kasa/büyük limuzin 1996 - 2008 1.1 i (MAHDZ, MBHDZ, MBHFX) 60 HP / 44 KW
CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Kasa/büyük limuzin (M_) Kasa/büyük limuzin 1996 - 2011 1.4 i (MBKFX, MBKFW) 75 HP / 55 KW
CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Kasa/büyük limuzin (M_) Kasa/büyük limuzin 1996 - 2011 1.4 i (MBKFX, MBKFW) 75 HP / 55 KW
CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Kasa/büyük limuzin (M_) Kasa/büyük limuzin 2003 - 2005 1.4 i bivalent (MBKFW) 75 HP / 55 KW
CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Kasa/büyük limuzin (M_) Kasa/büyük limuzin 2003 - 2005 1.4 i bivalent (MBKFW) 75 HP / 55 KW
CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Kasa/büyük limuzin (M_) Kasa/büyük limuzin 2000 - 2008 1.6 16V (MBNFU) 109 HP / 80 KW
CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Kasa/büyük limuzin (M_) Kasa/büyük limuzin 2000 - 2008 1.6 16V (MBNFU) 109 HP / 80 KW
CITROËN XSARA (N1) Hatchback 1997 - 2005 1.4 i 75 HP / 55 KW
CITROËN XSARA (N1) Hatchback 1997 - 2005 1.4 i 75 HP / 55 KW
CITROËN XSARA (N1) Hatchback 1998 - 2000 1.4 LPG 75 HP / 55 KW
CITROËN XSARA (N1) Hatchback 1998 - 2000 1.4 LPG 75 HP / 55 KW
CITROËN XSARA (N1) Hatchback 1997 - 2000 1.6 i 88 HP / 65 KW
CITROËN XSARA (N1) Hatchback 1997 - 2000 1.6 i 88 HP / 65 KW
CITROËN XSARA Break (N2) Station wagon 1997 - 2005 1.4 i 75 HP / 55 KW
CITROËN XSARA Break (N2) Station wagon 1997 - 2005 1.4 i 75 HP / 55 KW
CITROËN XSARA Break (N2) Station wagon 1997 - 2000 1.6 i 88 HP / 65 KW
CITROËN XSARA Break (N2) Station wagon 1997 - 2000 1.6 i 88 HP / 65 KW
CITROËN XSARA Coupe (N0) Coupe 1998 - 2005 1.4 i 75 HP / 55 KW
CITROËN XSARA Coupe (N0) Coupe 1998 - 2005 1.4 i 75 HP / 55 KW
CITROËN XSARA Coupe (N0) Coupe 1998 - 2000 1.6 i 88 HP / 65 KW
CITROËN XSARA Coupe (N0) Coupe 1998 - 2000 1.6 i 88 HP / 65 KW
CITROËN XSARA Kasa/eğik arka (N3_) Kasa/eğik arka 1998 - 2004 1.4 75 HP / 55 KW
CITROËN XSARA Kasa/eğik arka (N3_) Kasa/eğik arka 1998 - 2004 1.4 75 HP / 55 KW
CITROËN XSARA Kasa/eğik arka (N3_) Kasa/eğik arka 1999 - 2000 1.4 LPG 75 HP / 55 KW
CITROËN XSARA Kasa/eğik arka (N3_) Kasa/eğik arka 1999 - 2000 1.4 LPG 75 HP / 55 KW
CITROËN ZX (N2) Hatchback 1991 - 1997 1.1 60 HP / 44 KW
FORD FIESTA III (GFJ) Hatchback 1991 - 1997 1.3 Cat 60 HP / 44 KW
FORD FIESTA Kasa/büyük limuzin (F3L, F5L) Kasa/büyük limuzin 1991 - 1996 1.3 60 HP / 44 KW
ROVER 400 II Hatchback (RT) Hatchback 1995 - 2000 416 Si 113 HP / 83 KW
ROVER 400 II Hatchback (RT) Hatchback 1995 - 2000 416 Si 116 HP / 85 KW
ROVER 400 II (RT) Sedan 1995 - 1999 416 Si 113 HP / 83 KW
ROVER 400 II (RT) Sedan 1995 - 2000 416 Si 116 HP / 85 KW
TOYOTA AVENSIS (_T22_) Sedan 1997 - 2000 1.6 i (AT220_, AT220R) 101 HP / 74 KW
TOYOTA AVENSIS (_T22_) Sedan 1997 - 2000 1.6 i (AT220_, AT220R) 110 HP / 81 KW
TOYOTA AVENSIS (_T22_) Sedan 1997 - 2000 1.8 i (AT221_, AT221R) 110 HP / 81 KW
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) Hatchback 1997 - 2000 1.6 i (AT220_, AT220R) 101 HP / 74 KW
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) Hatchback 1997 - 2000 1.6 i (AT220_, AT220R) 110 HP / 81 KW
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) Hatchback 1997 - 2000 1.8 i (AT221_, AT221R) 110 HP / 81 KW
TOYOTA AVENSIS Station wagon (_T22_) Station wagon 1997 - 2000 1.6 i (AT220_, AT220R) 101 HP / 74 KW
TOYOTA AVENSIS Station wagon (_T22_) Station wagon 1997 - 2000 1.6 i (AT220_) 110 HP / 81 KW
TOYOTA AVENSIS Station wagon (_T22_) Station wagon 1997 - 2000 1.8 i (AT221_, AT221R) 110 HP / 81 KW
TOYOTA CELICA Coupe (_T20_) Coupe 1993 - 1999 1.8 i 16V (AT200) 116 HP / 85 KW
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) Hatchback 1987 - 1992 1.3 i (EE90) 75 HP / 55 KW
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) Hatchback 1987 - 1992 1.6 (AE92) 90 HP / 66 KW
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) Hatchback 1989 - 1992 1.6 (AE92) 105 HP / 77 KW
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) Hatchback 1987 - 1992 1.3 (EE90) 75 HP / 55 KW
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) Hatchback 1987 - 1992 1.6 (AE92) 90 HP / 66 KW
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) Hatchback 1989 - 1992 1.6 i (AE92) 105 HP / 77 KW
TOYOTA COROLLA (_E9_) Sedan 1989 - 1992 1.3 i (EE90) 75 HP / 55 KW
TOYOTA COROLLA (_E9_) Sedan 1987 - 1992 1.6 (AE92) 90 HP / 66 KW
TOYOTA COROLLA (_E9_) Sedan 1987 - 1992 1.6 i (AE92) 105 HP / 77 KW
TOYOTA COROLLA (_E9_) Sedan 1987 - 1990 1.6 i 4WD (AE92_, AE92R) 105 HP / 77 KW
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_) Station wagon 1989 - 1992 1.3 (EE90) 75 HP / 55 KW
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_) Station wagon 1988 - 1992 1.6 (AE92) 90 HP / 66 KW
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_) Station wagon 1989 - 1992 1.6 XLI (AE92_, AE92R) 105 HP / 77 KW
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_) Station wagon 1988 - 1995 1.6 4WD (AE95) 105 HP / 77 KW
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) Hatchback 1992 - 1997 1.6 Si (AE101_, AE101R) 114 HP / 84 KW
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) Hatchback 1992 - 1995 1.8 GT (AE102_, AE102R) 117 HP / 86 KW
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) Hatchback 1992 - 1997 1.6 GLI (AE101_, AE101R) 114 HP / 84 KW
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) Hatchback 1992 - 1995 1.8 GT (AE102_, AE102R) 117 HP / 86 KW
TOYOTA COROLLA (_E10_) Sedan 1995 - 1997 1.6 Si (AE101_, AE101R) 114 HP / 84 KW
TOYOTA COROLLA (_E10_) Sedan 1992 - 1997 1.6 (AE101_, AE101R) 115 HP / 85 KW
TOYOTA COROLLA Station wagon (_E10_) Station wagon 1992 - 1997 1.6 Si (AE101_, AE101R) 114 HP / 84 KW
TOYOTA COROLLA Station wagon (_E10_) Station wagon 1995 - 1997 1.8 16V 4WD (AE103_, AE103) 110 HP / 81 KW
TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) SUV 1996 - 2002 3.4 i 24V (VZJ90_, VZJ95_, VZJ90R, VZJ95R, VZJ90W,... 178 HP / 131 KW
TOYOTA STARLET (_P8_) Hatchback 1989 - 1992 1.0 (EP80_, EP80R) 54 HP / 40 KW
TOYOTA STARLET (_P8_) Hatchback 1989 - 1992 1.3 12V (EP81_, EP81R) 75 HP / 55 KW
TOYOTA STARLET (_P8_) Hatchback 1989 - 1996 1.3 12V Cat (EP81) 75 HP / 55 KW
TOYOTA SUPRA (_A7_) Coupe 1986 - 1988 3.0 24V (MA70_, MA70) 204 HP / 150 KW
TOYOTA HIACE IV Panelvan/Van (_H1_) Panelvan/Van 1989 - 1998 2.4 (RZH103, RZH113) 116 HP / 85 KW
TOYOTA HIACE IV Panelvan/Van (_H1_) Panelvan/Van 1989 - 1998 2.4 (RZH103, RZH113) 116 HP / 85 KW
TOYOTA HIACE IV Minibüs/Otobüs (__H1_, __H2_) Minibüs/Otobüs 1995 - 1998 2.4 (RCH12, RCH22) 115 HP / 85 KW
TOYOTA HIACE IV Minibüs/Otobüs (__H1_, __H2_) Minibüs/Otobüs 1995 - 1998 2.4 4WD (RCH18) 116 HP / 85 KW
TOYOTA HIACE IV Panelvan/Van (__H1_, __H2_) Panelvan/Van 1995 - 2003 2.4 (RCH12, RCH22) 116 HP / 85 KW
TOYOTA HIACE IV Panelvan/Van (__H1_, __H2_) Panelvan/Van 1995 - 2003 2.4 (RCH12, RCH22) 116 HP / 85 KW
TOYOTA HIACE IV Panelvan/Van (__H1_, __H2_) Panelvan/Van 1995 - 1998 2.4 4WD (RCH18, RCH28) 116 HP / 85 KW
Marka OEM No
BMW 11287512971
BMW 11287631814
CITROËN 5750V0
CITROËN 5750XV
FORD V94BF6C301BA
FORD 7007791
HONDA 38920PM30030
HONDA 38920PM30031
HONDA 38920PM30140
HONDA 38920PM870
HONDA 38920P75A010
HONDA 38920P75A02
MAZDA BP4W15907A
MAZDA B61P15907
MAZDA D53015907
MAZDA 1A2318381
MITSUBISHI 1340A056
MITSUBISHI 1340A067
NISSAN 1172042L02
NISSAN 1172042L12
NISSAN 1172067S00
NISSAN 1172067S01
PEUGEOT 5750XV
ROVER PQS101340
SUZUKI 9091602424
SUZUKI 9091602433
TOYOTA 90916023548P
TOYOTA 9091602423
TOYOTA 9091602424
TOYOTA 9091602433
TOYOTA 9184008603
TOYOTA 9936400870
TOYOTA 9936402354
TOYOTA 99364208708P
TOYOTA 9936430860
TOYOTA 9936520870
TOYOTA 9936550870
TOYOTA 9936580870
CUMMINS 3050460
PROTON PW502943

Yeniden satılabilir özelliği kaybolmamış ürünleri 14 gün içerisinde değişim veya iade talebi ile geriye gönderebilirsiniz. 

Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 301.25 TL 301.25 TL
2 155.02 TL 310.05 TL
3 104.29 TL 312.88 TL
4 78.93 TL 315.71 TL
5 63.71 TL 318.54 TL
6 53.56 TL 321.37 TL
7 46.32 TL 324.21 TL
8 40.88 TL 327.04 TL
9 36.65 TL 329.87 TL
10 33.27 TL 332.70 TL
11 30.50 TL 335.53 TL
12 28.20 TL 338.36 TL
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 301.25 TL 301.25 TL
2 155.01 TL 310.02 TL
3 104.28 TL 312.85 TL
4 78.92 TL 315.68 TL
5 63.70 TL 318.51 TL
6 53.56 TL 321.34 TL
7 46.31 TL 324.18 TL
8 40.88 TL 327.01 TL
9 36.65 TL 329.84 TL
10 33.27 TL 332.67 TL
11 30.50 TL 335.50 TL
12 28.19 TL 338.33 TL
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 301.25 TL 301.25 TL
2 155.84 TL 311.67 TL
3 104.78 TL 314.35 TL
4 79.26 TL 317.04 TL
5 63.94 TL 319.69 TL
6 53.73 TL 322.37 TL
7 46.44 TL 325.05 TL
8 40.97 TL 327.73 TL
9 36.71 TL 330.38 TL
10 33.31 TL 333.06 TL
11 30.52 TL 335.74 TL
12 28.20 TL 338.39 TL
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 301.25 TL 301.25 TL
2 154.90 TL 309.81 TL
3 104.06 TL 312.19 TL
4 78.63 TL 314.54 TL
5 63.38 TL 316.92 TL
6 53.21 TL 319.26 TL
7 45.95 TL 321.64 TL
8 40.50 TL 323.99 TL
9 36.26 TL 326.34 TL
10 32.87 TL 328.72 TL
11 30.10 TL 331.07 TL
12 27.79 TL 333.45 TL
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 301.25 TL 301.25 TL
2 155.01 TL 310.02 TL
3 104.28 TL 312.85 TL
4 78.92 TL 315.68 TL
5 63.70 TL 318.51 TL
6 53.56 TL 321.34 TL
7 46.31 TL 324.18 TL
8 40.88 TL 327.01 TL
9 36.65 TL 329.84 TL
10 33.27 TL 332.67 TL
11 30.50 TL 335.50 TL
12 28.19 TL 338.33 TL
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 301.25 TL 301.25 TL
2 153.97 TL 307.94 TL
3 103.44 TL 310.32 TL
4 78.17 TL 312.67 TL
5 63.01 TL 315.05 TL
6 52.90 TL 317.43 TL
7 45.69 TL 319.81 TL
8 40.27 TL 322.16 TL
9 36.06 TL 324.54 TL
10 32.69 TL 326.92 TL
11 29.94 TL 329.30 TL
12 27.64 TL 331.65 TL
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 301.25 TL 301.25 TL
2 154.93 TL 309.87 TL
3 104.20 TL 312.61 TL
4 78.88 TL 315.53 TL
5 63.67 TL 318.36 TL
6 53.53 TL 321.19 TL
7 46.29 TL 324.02 TL
8 40.86 TL 326.86 TL
9 36.63 TL 329.69 TL
10 33.25 TL 332.52 TL
11 30.49 TL 335.35 TL
12 28.18 TL 338.18 TL

BENZER ÜRÜNLER

×
Merhaba, bilgi almak ister misiniz?