Kanallı V Kayışı - Gates 5pk1005

GATES

Ürün Kodu GATES 5PK1005

Marka GATES

Üretici Kodu 5PK1005

OEM No 11281435280

Araç Markası UNIVERSAL, BMW

Model Tüm Araçlar

Garanti Süresi 2 Yıl

%11 İNDİRİM
368,56 TL
328,01 TL
Ürün Kodu GATES 5PK1005
Marka GATES
Üretici Kodu 5PK1005
OEM No 11281435280
Araç Markası UNIVERSAL, BMW
Model Tüm Araçlar
Garanti Süresi 2 Yıl
 
ORİJİNAL üretici numaraları
MarkaOEM No
BMW11281435280
Başlık Açıklama
Kaburga sayısı 5
 
Marka Model Kasa Tipi Model Yılı Motor Tipi Beygir
ALFA ROMEO 155 (167_) Sedan 1992 - 1997 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1E) 163 HP / 120 KW
ALFA ROMEO 155 (167_) Sedan 1992 - 1995 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1) 165 HP / 121 KW
ALFA ROMEO GTV (916_) Coupe 1995 - 1998 2.0 V6 Turbo (916.C2A) 202 HP / 148 KW
ALFA ROMEO SPIDER (916_) Cabrio 1998 - 2005 2.0 V6 Turbo (916S2A) 202 HP / 148 KW
ALFA ROMEO SPIDER (916_) Cabrio 1995 - 2005 3.0 V6 (916S1) 192 HP / 141 KW
ALFA ROMEO SPIDER (916_) Cabrio 1995 - 1998 3.0 V6 (916S1) 192 HP / 141 KW
BMW 5 (E39) Sedan 1996 - 1998 535 i 235 HP / 173 KW
BMW 5 (E39) Sedan 1998 - 2003 535 i 245 HP / 180 KW
BMW 5 (E39) Sedan 1996 - 2003 540 i 286 HP / 210 KW
BMW 5 Touring (E39) Station wagon 1997 - 2003 540 i 286 HP / 210 KW
BMW 7 (E38) Sedan 1996 - 1998 735 i, iL 235 HP / 173 KW
BMW 7 (E38) Sedan 1998 - 2001 735 i, iL 238 HP / 175 KW
BMW 7 (E38) Sedan 1996 - 2001 740 i, iL 286 HP / 210 KW
BMW 8 (E31) Coupe 1993 - 1996 840 i 286 HP / 210 KW
BMW 8 (E31) Coupe 1996 - 1999 840 Ci 286 HP / 210 KW
BMW X5 (E53) SUV 2000 - 2003 4.4 i 286 HP / 210 KW
DAEWOO CIELO Sedan 1994 - 1998 1.5 90 HP / 66 KW
DAEWOO ESPERO (KLEJ) Sedan 1993 - 1994 1.5 16V 88 HP / 65 KW
DAEWOO ESPERO (KLEJ) Sedan 1995 - 1999 1.5 16V 90 HP / 66 KW
DAEWOO LANOS (KLAT) Hatchback 1997 - 1.6 16V 106 HP / 78 KW
DAEWOO LANOS (KLAT) Hatchback 1997 - 1.6 16V 106 HP / 78 KW
DAEWOO LANOS Sedan (KLAT) Sedan 1997 - 1.6 16V 106 HP / 78 KW
DAEWOO LANOS Sedan (KLAT) Sedan 1997 - 1.6 16V 106 HP / 78 KW
DAEWOO CIELO Hatchback 1995 - 1997 1.5 16V (08, 68) 90 HP / 66 KW
DAEWOO CIELO Sedan Sedan 1995 - 1997 1.5 16V (19) 90 HP / 66 KW
DAEWOO CIELO Sedan Sedan 1995 - 1997 1.5 16V (19) 90 HP / 66 KW
FIAT TIPO (160_) Hatchback 1989 - 1992 1.8 i.e.16V Sport 136 HP / 100 KW
PORSCHE 924 Coupe 1985 - 1987 2.5 S 150 HP / 110 KW
PORSCHE 924 Coupe 1985 - 1987 2.5 S 150 HP / 110 KW
PORSCHE 944 Coupe 1985 - 1987 2.5 150 HP / 110 KW
PORSCHE 944 Coupe 1981 - 1987 2.5 163 HP / 120 KW
Marka OEM No
ALFA ROMEO 60596949
BMW 11281435280
BMW 11281742029
BMW 11287636376
FIAT 60596949
FIAT 7658133
FIAT 7670173
INNOCENTI 7670173
MAZDA F80715907A
MAZDA KL4715908
MAZDA KL4715908A
MAZDA KL7015908
MAZDA KL7015908A
PORSCHE 99919220650
PORSCHE 99919220750
ROVER GFB51005
ROVER GFB91002
ROVER PQS000220
TOYOTA 9091602219
TOYOTA 9091602295
TOYOTA 9091602296
TOYOTA 909160235583
TOYOTA 9091602356
TOYOTA 9936501000
TOYOTA 9936502295
TOYOTA 9936551000
TOYOTA 9936561000
DAEWOO 96144934
CUMMINS 3285039
LAND ROVER PQS000220

Yeniden satılabilir özelliği kaybolmamış ürünleri 14 gün içerisinde değişim veya iade talebi ile geriye gönderebilirsiniz. 

Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 328.01 TL 328.01 TL
2 168.79 TL 337.59 TL
3 113.56 TL 340.67 TL
4 85.94 TL 343.75 TL
5 69.37 TL 346.84 TL
6 58.32 TL 349.92 TL
7 50.43 TL 353.00 TL
8 44.51 TL 356.09 TL
9 39.91 TL 359.17 TL
10 36.23 TL 362.25 TL
11 33.21 TL 365.34 TL
12 30.70 TL 368.42 TL
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 328.01 TL 328.01 TL
2 168.78 TL 337.56 TL
3 113.55 TL 340.64 TL
4 85.93 TL 343.72 TL
5 69.36 TL 346.80 TL
6 58.31 TL 349.89 TL
7 50.42 TL 352.97 TL
8 44.51 TL 356.05 TL
9 39.90 TL 359.14 TL
10 36.22 TL 362.22 TL
11 33.21 TL 365.30 TL
12 30.70 TL 368.39 TL
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 328.01 TL 328.01 TL
2 169.68 TL 339.36 TL
3 114.09 TL 342.28 TL
4 86.30 TL 345.20 TL
5 69.62 TL 348.08 TL
6 58.50 TL 351.00 TL
7 50.56 TL 353.92 TL
8 44.61 TL 356.84 TL
9 39.97 TL 359.73 TL
10 36.26 TL 362.65 TL
11 33.23 TL 365.57 TL
12 30.70 TL 368.45 TL
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 328.01 TL 328.01 TL
2 168.66 TL 337.33 TL
3 113.31 TL 339.92 TL
4 85.62 TL 342.48 TL
5 69.01 TL 345.07 TL
6 57.94 TL 347.62 TL
7 50.03 TL 350.22 TL
8 44.10 TL 352.77 TL
9 39.48 TL 355.33 TL
10 35.79 TL 357.92 TL
11 32.77 TL 360.48 TL
12 30.26 TL 363.07 TL
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 328.01 TL 328.01 TL
2 168.78 TL 337.56 TL
3 113.55 TL 340.64 TL
4 85.93 TL 343.72 TL
5 69.36 TL 346.80 TL
6 58.31 TL 349.89 TL
7 50.42 TL 352.97 TL
8 44.51 TL 356.05 TL
9 39.90 TL 359.14 TL
10 36.22 TL 362.22 TL
11 33.21 TL 365.30 TL
12 30.70 TL 368.39 TL
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 328.01 TL 328.01 TL
2 167.65 TL 335.29 TL
3 112.63 TL 337.88 TL
4 85.11 TL 340.44 TL
5 68.61 TL 343.03 TL
6 57.60 TL 345.62 TL
7 49.75 TL 348.22 TL
8 43.85 TL 350.77 TL
9 39.26 TL 353.37 TL
10 35.60 TL 355.96 TL
11 32.60 TL 358.55 TL
12 30.09 TL 361.11 TL
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 328.01 TL 328.01 TL
2 168.70 TL 337.39 TL
3 113.46 TL 340.38 TL
4 85.89 TL 343.56 TL
5 69.33 TL 346.64 TL
6 58.29 TL 349.72 TL
7 50.40 TL 352.81 TL
8 44.49 TL 355.89 TL
9 39.89 TL 358.97 TL
10 36.21 TL 362.06 TL
11 33.19 TL 365.14 TL
12 30.69 TL 368.22 TL

BENZER ÜRÜNLER

×
Merhaba, bilgi almak ister misiniz?