88'c Termostat - Gates Th00188g1

GATES

Ürün Kodu GATES TH00188G1

Marka GATES

Üretici Kodu TH00188G1

OEM No 050121113C

Araç Markası UNIVERSAL, VOLKSWAGEN

Model Tüm Araçlar

Garanti Süresi 2 Yıl

%11 İNDİRİM
294,73 TL
262,31 TL
Ürün Kodu GATES TH00188G1
Marka GATES
Üretici Kodu TH00188G1
OEM No 050121113C
Araç Markası UNIVERSAL, VOLKSWAGEN
Model Tüm Araçlar
Garanti Süresi 2 Yıl
 
ORİJİNAL üretici numaraları
MarkaOEM No
VOLKSWAGEN050121113C
FORDXR3E8575BA
FORDXR3Z8575BA
MITSUBISHIMN980137
OPEL1338018
OPEL2898688
OPEL4402719
OPEL9110719
RENAULT7700723945
RENAULT7700872314
ROVERGTS298
SEATEA03222101
SKODA06B121113A
UNIVERSAL0004154313
UNIVERSAL75051
UNIVERSAL75081
UNIVERSAL75124
UNIVERSAL75188
UNIVERSAL75224
UNIVERSAL75659
VOLVO3474877
FIAT4154312
FIAT9605028680
AUDI03G121113
CHRYSLER68000800AA
CITROEN1338.11
CITROEN1338.44
CITROEN133811
CITROEN133844
CITROEN79100118
CITROEN7910011880
CITROEN96057136
FIAT4154312
FIAT9605028680
Başlık Açıklama
Gövde tipi Gövde yok
İlave ürün/İlave açıklama Contalar ile
Açma sıcaklığı [ºC] 88
 
Marka Model Kasa Tipi Model Yılı Motor Tipi Beygir
AUDI A3 (8L1) Hatchback 1996 - 2003 1.6 101 HP / 74 KW
AUDI A3 (8L1) Hatchback 1996 - 2003 1.8 125 HP / 92 KW
AUDI A3 (8L1) Hatchback 1996 - 2003 1.8 T 150 HP / 110 KW
AUDI A3 (8L1) Hatchback 1996 - 2003 1.8 T quattro 150 HP / 110 KW
AUDI A3 (8L1) Hatchback 1998 - 2003 1.8 T 180 HP / 132 KW
AUDI A3 (8L1) Hatchback 1998 - 2003 1.8 T quattro 180 HP / 132 KW
AUDI A3 (8L1) Hatchback 1999 - 2002 S3 quattro 210 HP / 154 KW
AUDI A3 (8L1) Hatchback 2001 - 2003 S3 quattro 224 HP / 165 KW
AUDI A3 (8P1) Hatchback 2003 - 2012 1.6 102 HP / 75 KW
AUDI A3 (8P1) Hatchback 2003 - 2012 2.0 TDI 136 HP / 100 KW
AUDI A3 (8P1) Hatchback 2003 - 2008 2.0 TDI quattro 136 HP / 100 KW
AUDI A3 (8P1) Hatchback 2003 - 2012 2.0 TDI 16V 140 HP / 103 KW
AUDI A3 (8P1) Hatchback 2004 - 2012 2.0 TDI 16V quattro 140 HP / 103 KW
AUDI A3 (8P1) Hatchback 2006 - 2008 2.0 TDI 163 HP / 120 KW
AUDI A3 (8P1) Hatchback 2006 - 2012 2.0 TDI 170 HP / 125 KW
AUDI A3 (8P1) Hatchback 2006 - 2012 2.0 TDI quattro 170 HP / 125 KW
AUDI A3 Sportback (8PA) Hatchback 2004 - 2013 1.6 102 HP / 75 KW
AUDI A3 Sportback (8PA) Hatchback 2011 - 2013 1.6 E-Power 102 HP / 75 KW
AUDI A3 Sportback (8PA) Hatchback 2004 - 2013 2.0 TDI 136 HP / 100 KW
AUDI A3 Sportback (8PA) Hatchback 2004 - 2013 2.0 TDI 16V 140 HP / 103 KW
AUDI A3 Sportback (8PA) Hatchback 2005 - 2013 2.0 TDI 16V quattro 140 HP / 103 KW
AUDI A3 Sportback (8PA) Hatchback 2006 - 2008 2.0 TDI 163 HP / 120 KW
AUDI A3 Sportback (8PA) Hatchback 2006 - 2013 2.0 TDI 170 HP / 125 KW
AUDI A3 Sportback (8PA) Hatchback 2006 - 2013 2.0 TDI quattro 170 HP / 125 KW
AUDI A3 Cabrio (8P7) Cabrio 2008 - 2010 1.6 102 HP / 75 KW
AUDI A3 Cabrio (8P7) Cabrio 2008 - 2013 2.0 TDI 140 HP / 103 KW
AUDI A4 B5 (8D2) Sedan 1994 - 2000 1.6 100 HP / 74 KW
AUDI A4 B5 (8D2) Sedan 2000 - 2000 1.6 102 HP / 75 KW
AUDI A4 B5 (8D2) Sedan 1995 - 2000 1.8 T 150 HP / 110 KW
AUDI A4 B5 (8D2) Sedan 1997 - 2000 1.8 T 180 HP / 132 KW
AUDI A4 B5 (8D2) Sedan 1997 - 2000 1.8 T quattro 180 HP / 132 KW
AUDI A4 B5 Avant (8D5) Station wagon 1994 - 2001 1.6 100 HP / 74 KW
AUDI A4 B5 Avant (8D5) Station wagon 2000 - 2001 1.6 102 HP / 75 KW
AUDI A4 B5 Avant (8D5) Station wagon 1996 - 2001 1.8 125 HP / 92 KW
AUDI A4 B5 Avant (8D5) Station wagon 1996 - 2001 1.8 quattro 125 HP / 92 KW
AUDI A4 B5 Avant (8D5) Station wagon 1997 - 2001 1.8 T 180 HP / 132 KW
AUDI A4 B5 Avant (8D5) Station wagon 2000 - 2001 1.9 TDI quattro 115 HP / 85 KW
AUDI A4 B7 (8EC) Sedan 2005 - 2006 2.0 TDI 121 HP / 89 KW
AUDI A4 B7 (8EC) Sedan 2005 - 2006 2.0 TDI 126 HP / 93 KW
AUDI A4 B7 (8EC) Sedan 2004 - 2008 2.0 TDI 136 HP / 100 KW
AUDI A4 B7 (8EC) Sedan 2004 - 2008 2.0 TDI 16V 140 HP / 103 KW
AUDI A4 B7 (8EC) Sedan 2006 - 2008 2.0 TDI 163 HP / 120 KW
AUDI A4 B7 (8EC) Sedan 2006 - 2008 2.0 TDI 170 HP / 125 KW
AUDI A4 B7 (8EC) Sedan 2006 - 2008 2.0 TDI quattro 170 HP / 125 KW
AUDI A4 B7 Avant (8ED) Station wagon 2005 - 2006 2.0 TDI 121 HP / 89 KW
AUDI A4 B7 Avant (8ED) Station wagon 2005 - 2006 2.0 TDI 126 HP / 93 KW
AUDI A4 B7 Avant (8ED) Station wagon 2004 - 2008 2.0 TDI 136 HP / 100 KW
AUDI A4 B7 Avant (8ED) Station wagon 2004 - 2008 2.0 TDI 16V 140 HP / 103 KW
AUDI A4 B7 Avant (8ED) Station wagon 2006 - 2008 2.0 TDI 163 HP / 120 KW
AUDI A4 B7 Avant (8ED) Station wagon 2006 - 2008 2.0 TDI 170 HP / 125 KW
AUDI A4 B7 Avant (8ED) Station wagon 2006 - 2008 2.0 TDI quattro 170 HP / 125 KW
AUDI A6 C4 (4A2) Sedan 1995 - 1997 1.8 quattro 125 HP / 92 KW
AUDI A6 C4 Avant (4A5) Station wagon 1995 - 1997 1.8 125 HP / 92 KW
AUDI A6 C4 Avant (4A5) Station wagon 1995 - 1997 1.8 quattro 125 HP / 92 KW
AUDI A6 C5 (4B2) Sedan 1997 - 2005 1.8 116 HP / 85 KW
AUDI A6 C5 (4B2) Sedan 1997 - 2005 1.8 125 HP / 92 KW
AUDI A6 C5 (4B2) Sedan 1997 - 2005 1.8 T quattro 150 HP / 110 KW
AUDI A6 C5 (4B2) Sedan 1997 - 2005 1.8 T 180 HP / 132 KW
AUDI A6 C5 (4B2) Sedan 1997 - 2005 1.8 T quattro 180 HP / 132 KW
AUDI A6 C5 Avant (4B5) Station wagon 1998 - 2005 1.8 116 HP / 85 KW
AUDI A6 C5 Avant (4B5) Station wagon 1997 - 2005 1.8 125 HP / 92 KW
AUDI A6 C5 Avant (4B5) Station wagon 1997 - 2005 1.8 T 150 HP / 110 KW
AUDI A6 C5 Avant (4B5) Station wagon 1997 - 2005 1.8 T quattro 150 HP / 110 KW
AUDI A6 C5 Avant (4B5) Station wagon 1999 - 2005 1.8 T 180 HP / 132 KW
AUDI A6 C5 Avant (4B5) Station wagon 1997 - 2005 1.8 T quattro 180 HP / 132 KW
AUDI A6 C6 (4F2) Sedan 2005 - 2006 2.0 TDI 121 HP / 89 KW
AUDI A6 C6 (4F2) Sedan 2004 - 2011 2.0 TDI 136 HP / 100 KW
AUDI A6 C6 (4F2) Sedan 2004 - 2008 2.0 TDI 140 HP / 103 KW
AUDI A6 C6 Avant (4F5) Station wagon 2005 - 2006 2.0 TDI 121 HP / 89 KW
AUDI A6 C6 Avant (4F5) Station wagon 2005 - 2011 2.0 TDI 136 HP / 100 KW
AUDI A6 C6 Avant (4F5) Station wagon 2005 - 2008 2.0 TDI 140 HP / 103 KW
AUDI TT (8N3) Coupe 2002 - 2006 1.8 T 150 HP / 110 KW
AUDI TT (8N3) Coupe 1998 - 2006 1.8 T 180 HP / 132 KW
AUDI TT Roadster (8N9) Cabrio 2001 - 2006 1.8 T 150 HP / 110 KW
AUDI TT Roadster (8N9) Cabrio 1999 - 2006 1.8 T 180 HP / 132 KW
AUDI TT Roadster (8N9) Cabrio 2005 - 2006 1.8 T 190 HP / 140 KW
AUDI TT (8J3) Coupe 2008 - 2014 2.0 TDI quattro 170 HP / 125 KW
AUDI TT Roadster (8J9) Cabrio 2008 - 2014 2.0 TDI quattro 170 HP / 125 KW
AUDI CABRIOLET B3 (8G7) Cabrio 1997 - 2000 1.8 125 HP / 92 KW
CHEVROLET CAPRICE Station wagon Station wagon 1980 - 1982 4.4 117 HP / 86 KW
CHRYSLER CIRRUS Sedan 1994 - 2000 2.5 LX 163 HP / 120 KW
CHRYSLER SEBRING (JS) Sedan 2007 - 2010 2.0 CRD 140 HP / 103 KW
CHRYSLER SEBRING Cabrio (JS) Cabrio 2007 - 2010 2.0 CRD 140 HP / 103 KW
CITROËN AX (ZA-_) Hatchback 1986 - 1988 10 E 41 HP / 30 KW
CITROËN AX (ZA-_) Hatchback 1986 - 1992 10 44 HP / 32 KW
CITROËN AX (ZA-_) Hatchback 1986 - 1998 10 45 HP / 33 KW
CITROËN AX (ZA-_) Hatchback 1987 - 1998 10 50 HP / 37 KW
CITROËN AX (ZA-_) Hatchback 1986 - 1994 11 54 HP / 40 KW
CITROËN AX (ZA-_) Hatchback 1988 - 1989 11 Cat (ZA_) 54 HP / 40 KW
CITROËN AX (ZA-_) Hatchback 1991 - 1992 11 4x4 54 HP / 40 KW
CITROËN AX (ZA-_) Hatchback 1986 - 1997 11 60 HP / 44 KW
CITROËN AX (ZA-_) Hatchback 1987 - 1988 1.3 Sport (ZAM4A) 95 HP / 70 KW
CITROËN AX (ZA-_) Hatchback 1986 - 1988 14 60 HP / 44 KW
CITROËN AX (ZA-_) Hatchback 1992 - 1994 1.4 Allure 65 HP / 48 KW
CITROËN AX (ZA-_) Hatchback 1992 - 1994 1.4 4x4 65 HP / 48 KW
CITROËN AX (ZA-_) Hatchback 1988 - 1989 14 67 HP / 49 KW
CITROËN AX (ZA-_) Hatchback 1989 - 1991 14 69 HP / 51 KW
CITROËN AX (ZA-_) Hatchback 1987 - 1997 14 (ZA) 75 HP / 55 KW
CITROËN AX (ZA-_) Hatchback 1991 - 1996 14 4x4 75 HP / 55 KW
CITROËN AX (ZA-_) Hatchback 1989 - 1991 14 GT 80 HP / 59 KW
CITROËN AX (ZA-_) Hatchback 1988 - 1992 14 85 HP / 62 KW
CITROËN AX (ZA-_) Hatchback 1991 - 1996 1.4 GTi 90 HP / 66 KW
CITROËN AX (ZA-_) Hatchback 1991 - 1996 1.4 GTi 94 HP / 69 KW
CITROËN AX (ZA-_) Hatchback 1991 - 1992 1.4 GTi 100 HP / 74 KW
CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST MPV (MF_, GJK_, GFK_) MPV 1996 - 2008 1.1 i (MFHDZ, MFHFX) 60 HP / 44 KW
CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST MPV (MF_, GJK_, GFK_) MPV 1996 - 2011 1.4 i (MFKFX, MFKFW, GJKFWB, GJKFWC, GFKFWC) 75 HP / 55 KW
CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Kasa/büyük limuzin (M_) Kasa/büyük limuzin 1996 - 2008 1.1 i (MAHDZ, MBHDZ, MBHFX) 60 HP / 44 KW
CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Kasa/büyük limuzin (M_) Kasa/büyük limuzin 1996 - 2011 1.4 i (MBKFX, MBKFW) 75 HP / 55 KW
CITROËN BX (XB-_) Hatchback 1982 - 1992 11 48 HP / 35 KW
CITROËN BX (XB-_) Hatchback 1988 - 1992 11 55 HP / 40 KW
CITROËN BX (XB-_) Hatchback 1986 - 1992 11 57 HP / 42 KW
CITROËN BX (XB-_) Hatchback 1982 - 1992 14 54 HP / 40 KW
CITROËN BX (XB-_) Hatchback 1982 - 1988 14 E 61 HP / 45 KW
CITROËN BX (XB-_) Hatchback 1989 - 1989 14 64 HP / 47 KW
CITROËN BX (XB-_) Hatchback 1985 - 1993 14 E 67 HP / 49 KW
CITROËN BX (XB-_) Hatchback 1983 - 1989 14 E 71 HP / 52 KW
CITROËN BX (XB-_) Hatchback 1983 - 1993 14 E 72 HP / 53 KW
CITROËN BX (XB-_) Hatchback 1989 - 1993 14 75 HP / 55 KW
CITROËN BX (XB-_) Hatchback 1985 - 1989 14 E 80 HP / 59 KW
CITROËN BX (XB-_) Hatchback 1987 - 1992 15 80 HP / 59 KW
CITROËN BX (XB-_) Hatchback 1987 - 1993 16 72 HP / 53 KW
CITROËN BX (XB-_) Hatchback 1988 - 1993 16 75 HP / 55 KW
CITROËN BX (XB-_) Hatchback 1987 - 1993 16 79 HP / 58 KW
CITROËN BX (XB-_) Hatchback 1985 - 1993 16 87 HP / 64 KW
CITROËN BX (XB-_) Hatchback 1989 - 1993 16 E 88 HP / 65 KW
CITROËN BX (XB-_) Hatchback 1982 - 1988 16 90 HP / 66 KW
CITROËN BX (XB-_) Hatchback 1982 - 1992 16 92 HP / 68 KW
CITROËN BX (XB-_) Hatchback 1992 - 1994 16 95 HP / 70 KW
CITROËN BX (XB-_) Hatchback 1986 - 1993 16 (XB180Z) 103 HP / 76 KW
CITROËN BX (XB-_) Hatchback 1987 - 1992 1.6 116 HP / 85 KW
CITROËN BX Break (XB-_) Station wagon 1987 - 1992 1.4 54 HP / 40 KW
CITROËN BX Break (XB-_) Station wagon 1987 - 1992 1.4 60 HP / 44 KW
CITROËN BX Break (XB-_) Station wagon 1989 - 1989 14 64 HP / 47 KW
CITROËN BX Break (XB-_) Station wagon 1987 - 1992 1.4 71 HP / 52 KW
CITROËN BX Break (XB-_) Station wagon 1989 - 1993 14 75 HP / 55 KW
CITROËN BX Break (XB-_) Station wagon 1988 - 1994 16 72 HP / 53 KW
CITROËN BX Break (XB-_) Station wagon 1988 - 1994 16 75 HP / 55 KW
CITROËN BX Break (XB-_) Station wagon 1987 - 1992 15 79 HP / 58 KW
CITROËN BX Break (XB-_) Station wagon 1987 - 1992 15 80 HP / 59 KW
CITROËN BX Break (XB-_) Station wagon 1985 - 1994 16 87 HP / 64 KW
CITROËN BX Break (XB-_) Station wagon 1989 - 1994 16 88 HP / 65 KW
CITROËN BX Break (XB-_) Station wagon 1985 - 1988 16 90 HP / 66 KW
CITROËN BX Break (XB-_) Station wagon 1983 - 1992 16 92 HP / 68 KW
CITROËN BX Break (XB-_) Station wagon 1992 - 1992 16 95 HP / 70 KW
CITROËN BX Break (XB-_) Station wagon 1986 - 1994 16 (XB180Z) 103 HP / 76 KW
CITROËN BX Break (XB-_) Station wagon 1987 - 1992 1.6 116 HP / 85 KW
CITROËN BX Van (XB-_) Kasa/eğik arka 1982 - 1992 1.4 61 HP / 45 KW
CITROËN C15 Kasa/büyük limuzin (VD_) Kasa/büyük limuzin 1984 - 1997 1.0 45 HP / 33 KW
CITROËN C15 Kasa/büyük limuzin (VD_) Kasa/büyük limuzin 1992 - 1996 1.0 E 50 HP / 37 KW
CITROËN C15 Kasa/büyük limuzin (VD_) Kasa/büyük limuzin 1988 - 1996 1.1 i 60 HP / 44 KW
CITROËN C15 Kasa/büyük limuzin (VD_) Kasa/büyük limuzin 1988 - 1996 1.1 54 HP / 40 KW
CITROËN C15 Kasa/büyük limuzin (VD_) Kasa/büyük limuzin 1987 - 1996 1.4 E 60 HP / 44 KW
CITROËN C15 Kasa/büyük limuzin (VD_) Kasa/büyük limuzin 1987 - 1996 1.4 67 HP / 49 KW
CITROËN C15 Kasa/büyük limuzin (VD_) Kasa/büyük limuzin 1991 - 1996 1.4 i 75 HP / 55 KW
CITROËN C15 Station wagon Station wagon 1988 - 1992 1.1 54 HP / 40 KW
CITROËN C15 Station wagon Station wagon 1988 - 1996 1.1 60 HP / 44 KW
CITROËN C15 Station wagon Station wagon 1987 - 1992 1.4 60 HP / 44 KW
CITROËN C15 Station wagon Station wagon 1987 - 1992 1.4 67 HP / 49 KW
CITROËN C15 Station wagon Station wagon 1991 - 1996 1.4 75 HP / 55 KW
CITROËN EVASION MPV (22, U6) MPV 1994 - 2002 2.0 121 HP / 89 KW
CITROËN EVASION MPV (22, U6) MPV 1994 - 2002 2.0 Turbo C.T. 147 HP / 108 KW
CITROËN SAXO (S0, S1) Hatchback 1996 - 1998 1.0 X 45 HP / 33 KW
CITROËN SAXO (S0, S1) Hatchback 1998 - 2003 1.0 X 50 HP / 37 KW
CITROËN SAXO (S0, S1) Hatchback 1996 - 2003 1.1 X, SX 54 HP / 40 KW
CITROËN SAXO (S0, S1) Hatchback 1996 - 2003 1.1 X, SX 60 HP / 44 KW
CITROËN SAXO (S0, S1) Hatchback 1996 - 2003 1.4 VTS 75 HP / 55 KW
CITROËN SAXO (S0, S1) Hatchback 1996 - 2003 1.6 VTL, VTR 88 HP / 65 KW
CITROËN SAXO (S0, S1) Hatchback 1996 - 2003 1.6 VTL, VTR 88 HP / 65 KW
CITROËN SAXO (S0, S1) Hatchback 1996 - 2003 1.6 90 HP / 66 KW
CITROËN SAXO (S0, S1) Hatchback 1996 - 2003 1.6 90 HP / 66 KW
CITROËN SAXO (S0, S1) Hatchback 2000 - 2003 1.6 VTS 98 HP / 72 KW
CITROËN SAXO (S0, S1) Hatchback 2001 - 2004 1.6 101 HP / 74 KW
CITROËN SAXO (S0, S1) Hatchback 1996 - 2003 1.6 VTS 118 HP / 87 KW
CITROËN SAXO (S0, S1) Hatchback 1996 - 2004 1.6 120 HP / 88 KW
CITROËN SAXO Hatchback van (S3_) Kasa/eğik arka 1999 - 2003 1.0 50 HP / 37 KW
CITROËN SAXO Hatchback van (S3_) Kasa/eğik arka 1997 - 2003 1.0 45 HP / 33 KW
CITROËN XANTIA (X1_, X2_) Hatchback 1993 - 2001 1.6 i 88 HP / 65 KW
CITROËN XANTIA (X1_, X2_) Hatchback 1993 - 1998 1.8 i 101 HP / 74 KW
CITROËN XANTIA (X1_, X2_) Hatchback 1993 - 2003 2.0 i 121 HP / 89 KW
CITROËN XANTIA (X1_, X2_) Hatchback 1995 - 2003 2.0 Turbo 147 HP / 108 KW
CITROËN XANTIA Break (X1_, X2_) Station wagon 1995 - 1998 1.8 i 101 HP / 74 KW
CITROËN XANTIA Break (X1_, X2_) Station wagon 1995 - 2003 2.0 i 121 HP / 89 KW
CITROËN XANTIA Break (X1_, X2_) Station wagon 1995 - 2003 2.0 Turbo 147 HP / 108 KW
CITROËN XM (Y3) Hatchback 1989 - 1994 2.0 i 107 HP / 79 KW
CITROËN XM (Y3) Hatchback 1989 - 1994 2.0 i 121 HP / 89 KW
CITROËN XM (Y3) Hatchback 1989 - 1994 2.0 128 HP / 94 KW
CITROËN XM Break (Y3) Station wagon 1991 - 1994 2.0 i (Y3A) 107 HP / 79 KW
CITROËN XM Break (Y3) Station wagon 1991 - 1994 2.0 116 HP / 85 KW
CITROËN XM Break (Y3) Station wagon 1991 - 1994 2.0 i 121 HP / 89 KW
CITROËN XM (Y4) Hatchback 1994 - 1999 2.0 121 HP / 89 KW
CITROËN XM Break (Y4) Station wagon 1994 - 1999 2.0 121 HP / 89 KW
CITROËN XSARA (N1) Hatchback 1997 - 2005 1.4 i 75 HP / 55 KW
CITROËN XSARA (N1) Hatchback 1998 - 2000 1.4 LPG 75 HP / 55 KW
CITROËN XSARA (N1) Hatchback 1997 - 2000 1.6 i 88 HP / 65 KW
CITROËN XSARA Break (N2) Station wagon 1997 - 2005 1.4 i 75 HP / 55 KW
CITROËN XSARA Break (N2) Station wagon 1997 - 2000 1.6 i 88 HP / 65 KW
CITROËN XSARA Coupe (N0) Coupe 1998 - 2005 1.4 i 75 HP / 55 KW
CITROËN XSARA Coupe (N0) Coupe 1998 - 2000 1.6 i 88 HP / 65 KW
CITROËN XSARA Kasa/eğik arka (N3_) Kasa/eğik arka 1998 - 2004 1.4 75 HP / 55 KW
CITROËN XSARA Kasa/eğik arka (N3_) Kasa/eğik arka 1999 - 2000 1.4 LPG 75 HP / 55 KW
CITROËN ZX (N2) Hatchback 1991 - 1993 1.1 54 HP / 40 KW
CITROËN ZX (N2) Hatchback 1991 - 1997 1.1 60 HP / 44 KW
CITROËN ZX (N2) Hatchback 1991 - 1997 1.4 75 HP / 55 KW
CITROËN ZX (N2) Hatchback 1991 - 1997 1.4 i 75 HP / 55 KW
CITROËN ZX (N2) Hatchback 1991 - 1997 1.6 i 88 HP / 65 KW
CITROËN ZX (N2) Hatchback 1992 - 1997 1.8 i 101 HP / 74 KW
CITROËN ZX (N2) Hatchback 1991 - 1997 1.9 i 120 HP / 88 KW
CITROËN ZX (N2) Hatchback 1991 - 1997 1.9 126 HP / 93 KW
CITROËN ZX (N2) Hatchback 1992 - 1997 2.0 i 121 HP / 89 KW
CITROËN ZX Break (N2) Station wagon 1993 - 1997 1.4 i 75 HP / 55 KW
CITROËN ZX Break (N2) Station wagon 1993 - 1997 1.6 i 88 HP / 65 KW
CITROËN ZX Break (N2) Station wagon 1993 - 1997 1.8 i 101 HP / 74 KW
CITROËN ZX Kasa/eğik arka (N2) Kasa/eğik arka 1994 - 1995 1.4 75 HP / 55 KW
DODGE AVENGER Sedan 2007 - 2011 2.0 CRD 140 HP / 103 KW
DODGE CALIBER Hatchback 2006 - 2.0 CRD 140 HP / 103 KW
DODGE JOURNEY MPV 2008 - 2.0 CRD 140 HP / 103 KW
FIAT ULYSSE (220_) MPV 1997 - 2002 1.8 (220.BB5) 99 HP / 73 KW
FIAT ULYSSE (220_) MPV 1994 - 2002 2.0 (220.AC5) 121 HP / 89 KW
FIAT 850 (100_) Sedan 1968 - 1972 0.8 Special (GB) 48 HP / 35 KW
FIAT 850 Coupe (100_) Coupe 1968 - 1972 0.9 Sport 52 HP / 38 KW
FIAT 850 Spider (100_) Cabrio 1965 - 1968 0.8 49 HP / 36 KW
FIAT 850 Spider (100_) Cabrio 1968 - 1972 0.9 Sport 52 HP / 38 KW
FORD USA BRONCO SUV SUV 1991 - 1994 5.0 4WD 188 HP / 138 KW
FSO 127P Hatchback 1969 - 1976 0.9 45 HP / 33 KW
JEEP COMPASS (MK49) SUV 2006 - 2.0 CRD 140 HP / 103 KW
JEEP COMPASS (MK49) SUV 2006 - 2.0 CRD 4x4 140 HP / 103 KW
JEEP PATRIOT (MK74) SUV 2007 - 2017 2.0 CRD 4x4 140 HP / 103 KW
MITSUBISHI GRANDIS (NA_W) MPV 2005 - 2010 2.0 DI-D (NA8W) 136 HP / 100 KW
MITSUBISHI GRANDIS (NA_W) MPV 2007 - 2010 2.0 DI-D (NA8W) 140 HP / 103 KW
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) Sedan 2008 - 2.0 DI-D (CY8A) 140 HP / 103 KW
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) Hatchback 2008 - 2.0 DI-D (CX8A) 140 HP / 103 KW
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) SUV 2007 - 2012 2.0 DI-D (CW8W) 140 HP / 103 KW
MORGAN PLUS FOUR Cabrio 1991 - 2000 2.0 i 135 HP / 99 KW
MORGAN PLUS FOUR Cabrio 1988 - 2000 2.0 i 140 HP / 103 KW
MORGAN PLUS EIGHT Cabrio 1968 - 1986 3.5 156 HP / 115 KW
MORGAN PLUS EIGHT Cabrio 1984 - 1990 3.5 EFI 193 HP / 142 KW
OPEL ADMIRAL A Sedan 1965 - 1969 2.8 S 125 HP / 92 KW
OPEL ADMIRAL A Sedan 1967 - 1969 2.8 HL 140 HP / 103 KW
OPEL ARENA Panelvan/Van (A97) Panelvan/Van 1997 - 2001 1.9 D (TF1J/L, THBJ/L) 60 HP / 44 KW
OPEL ARENA Minibüs/Otobüs (A97) Minibüs/Otobüs 1997 - 2001 1.9 D (TF1G/M, THBJ/L) 60 HP / 44 KW
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) Sedan 1972 - 1975 1.2 S 60 HP / 44 KW
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) Sedan 1975 - 1975 1.6 N 60 HP / 44 KW
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) Sedan 1970 - 1975 1.6 N 68 HP / 50 KW
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) Sedan 1975 - 1975 1.6 S 75 HP / 55 KW
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) Sedan 1970 - 1975 1.6 S 80 HP / 59 KW
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) Sedan 1975 - 1975 1.9 SR 88 HP / 65 KW
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) Sedan 1971 - 1975 1.9 SR 90 HP / 66 KW
OPEL ASCONA A Voyage (84_, 89_) Station wagon 1975 - 1975 1.6 N 60 HP / 44 KW
OPEL ASCONA A Voyage (84_, 89_) Station wagon 1970 - 1975 1.6 N 68 HP / 50 KW
OPEL ASCONA A Voyage (84_, 89_) Station wagon 1975 - 1975 1.6 S 75 HP / 55 KW
OPEL ASCONA A Voyage (84_, 89_) Station wagon 1970 - 1975 1.6 S 80 HP / 59 KW
OPEL ASCONA A Voyage (84_, 89_) Station wagon 1975 - 1975 1.9 SR 88 HP / 65 KW
OPEL ASCONA A Voyage (84_, 89_) Station wagon 1970 - 1975 1.9 SR 90 HP / 66 KW
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) Sedan 1976 - 1979 1.2 55 HP / 40 KW
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) Sedan 1975 - 1979 1.2 S 60 HP / 44 KW
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) Sedan 1975 - 1981 1.6 N 60 HP / 44 KW
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) Sedan 1975 - 1981 1.6 S 75 HP / 55 KW
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) Sedan 1976 - 1981 1.9 N 75 HP / 55 KW
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) Sedan 1975 - 1981 1.9 S 90 HP / 66 KW
OPEL COMMODORE A Sedan 1970 - 1972 2.8 GS 146 HP / 107 KW
OPEL COMMODORE A Coupe Coupe 1970 - 1972 2.8 GS 146 HP / 107 KW
OPEL MANTA A (58_, 59_) Coupe 1975 - 1975 1.6 60 HP / 44 KW
OPEL MANTA A (58_, 59_) Coupe 1970 - 1975 1.6 68 HP / 50 KW
OPEL MANTA A (58_, 59_) Coupe 1975 - 1975 1.6 75 HP / 55 KW
OPEL MANTA A (58_, 59_) Coupe 1970 - 1975 1.6 S 80 HP / 59 KW
OPEL MANTA A (58_, 59_) Coupe 1970 - 1975 1.9 S 88 HP / 65 KW
OPEL MANTA A (58_, 59_) Coupe 1970 - 1975 1.9 S 90 HP / 66 KW
OPEL ARENA Combi (A97) Minibüs/Otobüs 1998 - 2001 1.9 D 60 HP / 44 KW
OPEL ARENA Panelvan/Van (TB, TF) Panelvan/Van 1998 - 2001 1.9 D 60 HP / 44 KW
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) Hatchback 1991 - 1996 1.0 45 HP / 33 KW
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) Hatchback 1991 - 1996 1.0 50 HP / 37 KW
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) Hatchback 1991 - 1996 1.1 60 HP / 44 KW
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) Hatchback 1993 - 1996 1.3 98 HP / 72 KW
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) Hatchback 1993 - 1996 1.6 88 HP / 65 KW
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) Hatchback 1994 - 1996 1.6 103 HP / 76 KW
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) Hatchback 1996 - 1999 1.0 i 45 HP / 33 KW
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) Hatchback 1996 - 2001 1.0 i 50 HP / 37 KW
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) Hatchback 1997 - 2001 1.1 i 54 HP / 40 KW
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) Hatchback 1996 - 2004 1.1 i 60 HP / 44 KW
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) Hatchback 1996 - 1999 1.6 i 89 HP / 65 KW
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) Hatchback 1996 - 2001 1.6 i 101 HP / 74 KW
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) Hatchback 1996 - 2004 1.6 S16 118 HP / 87 KW
PEUGEOT 205 I (741A/C) Hatchback 1983 - 1987 1.0 45 HP / 33 KW
PEUGEOT 205 I (741A/C) Hatchback 1983 - 1987 1.1 49 HP / 36 KW
PEUGEOT 205 I (741A/C) Hatchback 1983 - 1987 1.1 50 HP / 37 KW
PEUGEOT 205 I (741A/C) Hatchback 1983 - 1987 1.4 56 HP / 41 KW
PEUGEOT 205 I (741A/C) Hatchback 1983 - 1987 1.4 60 HP / 44 KW
PEUGEOT 205 I (741A/C) Hatchback 1985 - 1987 1.4 79 HP / 58 KW
PEUGEOT 205 I (741A/C) Hatchback 1983 - 1987 1.4 80 HP / 59 KW
PEUGEOT 205 I (741A/C) Hatchback 1984 - 1987 1.5 86 HP / 63 KW
PEUGEOT 205 I (741A/C) Hatchback 1987 - 1987 1.6 72 HP / 53 KW
PEUGEOT 205 I (741A/C) Hatchback 1986 - 1987 1.6 75 HP / 55 KW
PEUGEOT 205 I (741A/C) Hatchback 1984 - 1987 1.6 GTI 103 HP / 76 KW
PEUGEOT 205 I (741A/C) Hatchback 1983 - 1987 1.6 GTI 116 HP / 85 KW
PEUGEOT 205 I (741A/C) Hatchback 1987 - 1987 1.9 GTI 102 HP / 75 KW
PEUGEOT 205 I (741A/C) Hatchback 1984 - 1986 1.8 Turbo 16 200 HP / 147 KW
PEUGEOT 205 I (741A/C) Hatchback 1986 - 1987 1.9 GTI 128 HP / 94 KW
PEUGEOT 205 I Cabrio (741B, 20D) Cabrio 1987 - 1994 1.1 54 HP / 40 KW
PEUGEOT 205 I Cabrio (741B, 20D) Cabrio 1989 - 1994 1.1 CJ 60 HP / 44 KW
PEUGEOT 205 I Cabrio (741B, 20D) Cabrio 1988 - 1989 1.4 CJ 60 HP / 44 KW
PEUGEOT 205 I Cabrio (741B, 20D) Cabrio 1989 - 1994 1.4 CJ 67 HP / 49 KW
PEUGEOT 205 I Cabrio (741B, 20D) Cabrio 1987 - 1990 1.4 68 HP / 50 KW
PEUGEOT 205 I Cabrio (741B, 20D) Cabrio 1989 - 1993 1.4 CJ Cat 60 HP / 44 KW
PEUGEOT 205 I Cabrio (741B, 20D) Cabrio 1991 - 1994 1.4 CJ 75 HP / 55 KW
PEUGEOT 205 I Cabrio (741B, 20D) Cabrio 1992 - 1994 1.6 CJ 88 HP / 65 KW
PEUGEOT 205 I Cabrio (741B, 20D) Cabrio 1986 - 1990 1.6 CTI 103 HP / 76 KW
PEUGEOT 205 I Cabrio (741B, 20D) Cabrio 1987 - 1992 1.6 116 HP / 85 KW
PEUGEOT 205 I Cabrio (741B, 20D) Cabrio 1987 - 1990 1.9 CTi 101 HP / 74 KW
PEUGEOT 205 I Cabrio (741B, 20D) Cabrio 1987 - 1994 1.9 CTI 102 HP / 75 KW
PEUGEOT 205 II (20A/C) Hatchback 1987 - 1990 1.0 44 HP / 32 KW
PEUGEOT 205 II (20A/C) Hatchback 1987 - 1998 1.0 45 HP / 33 KW
PEUGEOT 205 II (20A/C) Hatchback 1992 - 1997 1.0 50 HP / 37 KW
PEUGEOT 205 II (20A/C) Hatchback 1987 - 1990 1.1 49 HP / 36 KW
PEUGEOT 205 II (20A/C) Hatchback 1987 - 1992 1.1 54 HP / 40 KW
PEUGEOT 205 II (20A/C) Hatchback 1989 - 1998 1.1 60 HP / 44 KW
PEUGEOT 205 II (20A/C) Hatchback 1987 - 1990 1.3 Rallye 101 HP / 74 KW
PEUGEOT 205 II (20A/C) Hatchback 1987 - 1989 1.4 60 HP / 44 KW
PEUGEOT 205 II (20A/C) Hatchback 1987 - 1990 1.4 67 HP / 49 KW
PEUGEOT 205 II (20A/C) Hatchback 1990 - 1992 1.4 68 HP / 50 KW
PEUGEOT 205 II (20A/C) Hatchback 1988 - 1998 1.4 75 HP / 55 KW
PEUGEOT 205 II (20A/C) Hatchback 1988 - 1989 1.4 79 HP / 58 KW
PEUGEOT 205 II (20A/C) Hatchback 1988 - 1998 1.4 75 HP / 55 KW
PEUGEOT 205 II (20A/C) Hatchback 1987 - 1989 1.4 86 HP / 63 KW
PEUGEOT 205 II (20A/C) Hatchback 1990 - 1998 1.6 Aut. 88 HP / 65 KW
PEUGEOT 205 II (20A/C) Hatchback 1987 - 1989 1.6 GTI 103 HP / 76 KW
PEUGEOT 205 II (20A/C) Hatchback 1987 - 1989 1.9 GTI 102 HP / 75 KW
PEUGEOT 205 II (20A/C) Hatchback 1987 - 1994 1.9 GTI Cat 102 HP / 75 KW
PEUGEOT 205 II (20A/C) Hatchback 1987 - 1994 1.9 GTI 120 HP / 88 KW
PEUGEOT 205 II (20A/C) Hatchback 1987 - 1998 1.9 GTI 128 HP / 94 KW
PEUGEOT 205 Kasa/eğik arka Kasa/eğik arka 1983 - 1987 1.1 49 HP / 36 KW
PEUGEOT 205 Kasa/eğik arka Kasa/eğik arka 1987 - 1990 1.1 54 HP / 40 KW
PEUGEOT 205 Kasa/eğik arka Kasa/eğik arka 1983 - 1987 1.4 60 HP / 44 KW
PEUGEOT 205 Kasa/eğik arka Kasa/eğik arka 1990 - 1995 1.0 45 HP / 33 KW
PEUGEOT 205 Kasa/eğik arka Kasa/eğik arka 1990 - 1997 1.1 60 HP / 44 KW
PEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) Hatchback 1993 - 2001 1.1 60 HP / 44 KW
PEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) Hatchback 1993 - 2001 1.4 75 HP / 55 KW
PEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) Hatchback 1993 - 2001 1.8 101 HP / 74 KW
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) Sedan 1994 - 2001 1.1 60 HP / 44 KW
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) Sedan 1994 - 2001 1.4 SL 75 HP / 55 KW
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) Sedan 1994 - 2000 1.6 SR 89 HP / 65 KW
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) Sedan 2000 - 2001 1.6 98 HP / 72 KW
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) Sedan 1994 - 2001 1.8 101 HP / 74 KW
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) Station wagon 1997 - 2002 1.4 75 HP / 55 KW
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) Station wagon 1997 - 2000 1.6 89 HP / 65 KW
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) Station wagon 2000 - 2002 1.6 98 HP / 72 KW
PEUGEOT 306 Cabrio (7D, N3, N5) Cabrio 1996 - 2000 1.6 89 HP / 65 KW
PEUGEOT 306 Kombi van (N_, 7_) Kombi van 1996 - 2001 1.4 75 HP / 55 KW
PEUGEOT 306 Kasa/eğik arka Kasa/eğik arka 1993 - 1994 1.1 60 HP / 44 KW
PEUGEOT 306 Kasa/eğik arka Kasa/eğik arka 1996 - 2001 1.4 75 HP / 55 KW
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) Hatchback 1989 - 1989 1.4 67 HP / 49 KW
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) Hatchback 1989 - 1989 1.4 75 HP / 55 KW
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) Hatchback 1988 - 1989 1.4 84 HP / 62 KW
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) Hatchback 1985 - 1989 1.6 80 HP / 59 KW
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) Hatchback 1988 - 1989 1.9 109 HP / 80 KW
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) Hatchback 1988 - 1989 1.9 GTI 120 HP / 88 KW
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) Hatchback 1990 - 1993 1.1 60 HP / 44 KW
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) Hatchback 1990 - 1993 1.4 67 HP / 49 KW
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) Hatchback 1989 - 1993 1.4 75 HP / 55 KW
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) Hatchback 1989 - 1993 1.6 88 HP / 65 KW
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) Hatchback 1989 - 1993 1.6 92 HP / 68 KW
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) Hatchback 1989 - 1993 1.6 94 HP / 69 KW
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) Hatchback 1989 - 1993 1.6 101 HP / 74 KW
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) Hatchback 1989 - 1993 1.6 GTi 116 HP / 85 KW
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) Hatchback 1989 - 1993 1.9 98 HP / 72 KW
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) Hatchback 1990 - 1993 1.9 109 HP / 80 KW
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) Hatchback 1989 - 1993 1.9 GTI 120 HP / 88 KW
PEUGEOT 405 I (15B) Sedan 1987 - 1992 1.4 68 HP / 50 KW
PEUGEOT 405 I (15B) Sedan 1987 - 1992 1.4 64 HP / 47 KW
PEUGEOT 405 I (15B) Sedan 1987 - 1992 1.6 72 HP / 53 KW
PEUGEOT 405 I (15B) Sedan 1987 - 1988 1.6 75 HP / 55 KW
PEUGEOT 405 I (15B) Sedan 1987 - 1992 1.6 88 HP / 65 KW
PEUGEOT 405 I (15B) Sedan 1988 - 1992 1.6 4x4 88 HP / 65 KW
PEUGEOT 405 I (15B) Sedan 1989 - 1992 1.6 90 HP / 66 KW
PEUGEOT 405 I (15B) Sedan 1987 - 1992 1.6 94 HP / 69 KW
PEUGEOT 405 I (15B) Sedan 1987 - 1992 1.9 95 HP / 70 KW
PEUGEOT 405 I (15B) Sedan 1987 - 1992 1.9 109 HP / 80 KW
PEUGEOT 405 I (15B) Sedan 1988 - 1992 1.9 4x4 109 HP / 80 KW
PEUGEOT 405 I (15B) Sedan 1987 - 1992 1.9 120 HP / 88 KW
PEUGEOT 405 I (15B) Sedan 1989 - 1992 1.9 122 HP / 90 KW
PEUGEOT 405 I Break (15E) Station wagon 1988 - 1992 1.4 64 HP / 47 KW
PEUGEOT 405 I Break (15E) Station wagon 1988 - 1992 1.6 72 HP / 53 KW
PEUGEOT 405 I Break (15E) Station wagon 1988 - 1992 1.6 75 HP / 55 KW
PEUGEOT 405 I Break (15E) Station wagon 1988 - 1992 1.6 88 HP / 65 KW
PEUGEOT 405 I Break (15E) Station wagon 1988 - 1992 1.6 90 HP / 66 KW
PEUGEOT 405 I Break (15E) Station wagon 1988 - 1992 1.6 SRi 4x4 88 HP / 65 KW
PEUGEOT 405 I Break (15E) Station wagon 1988 - 1992 1.6 92 HP / 68 KW
PEUGEOT 405 I Break (15E) Station wagon 1988 - 1992 1.9 95 HP / 70 KW
PEUGEOT 405 I Break (15E) Station wagon 1988 - 1992 1.9 109 HP / 80 KW
PEUGEOT 405 I Break (15E) Station wagon 1988 - 1992 1.9 4x4 109 HP / 80 KW
PEUGEOT 405 I Break (15E) Station wagon 1988 - 1992 1.9 120 HP / 88 KW
PEUGEOT 405 II (4B) Sedan 1992 - 1995 1.4 75 HP / 55 KW
PEUGEOT 405 II (4B) Sedan 1992 - 1994 1.4 79 HP / 58 KW
PEUGEOT 405 II (4B) Sedan 1992 - 1995 1.6 88 HP / 65 KW
PEUGEOT 405 II (4B) Sedan 1992 - 1997 1.6 90 HP / 66 KW
PEUGEOT 405 II (4B) Sedan 1992 - 1994 1.6 92 HP / 68 KW
PEUGEOT 405 II (4B) Sedan 1992 - 1995 1.8 101 HP / 74 KW
PEUGEOT 405 II (4B) Sedan 1996 - 1999 1.8 103 HP / 76 KW
PEUGEOT 405 II (4B) Sedan 1992 - 1995 2.0 121 HP / 89 KW
PEUGEOT 405 II (4B) Sedan 1992 - 1995 2.0 X4 121 HP / 89 KW
PEUGEOT 405 II Break (4E) Station wagon 1993 - 1994 1.4 79 HP / 58 KW
PEUGEOT 405 II Break (4E) Station wagon 1992 - 1996 1.4 75 HP / 55 KW
PEUGEOT 405 II Break (4E) Station wagon 1992 - 1996 1.6 88 HP / 65 KW
PEUGEOT 405 II Break (4E) Station wagon 1992 - 1997 1.6 90 HP / 66 KW
PEUGEOT 405 II Break (4E) Station wagon 1992 - 1994 1.6 92 HP / 68 KW
PEUGEOT 405 II Break (4E) Station wagon 1992 - 1996 1.8 101 HP / 74 KW
PEUGEOT 405 II Break (4E) Station wagon 1992 - 1995 1.9 109 HP / 80 KW
PEUGEOT 405 II Break (4E) Station wagon 1992 - 1996 2.0 121 HP / 89 KW
PEUGEOT 405 II Break (4E) Station wagon 1992 - 1996 2.0 4x4 121 HP / 89 KW
PEUGEOT 406 (8B) Sedan 1995 - 2004 1.6 88 HP / 65 KW
PEUGEOT 605 (6B) Sedan 1990 - 1999 2.0 107 HP / 79 KW
PEUGEOT 605 (6B) Sedan 1989 - 1999 2.0 121 HP / 89 KW
PEUGEOT PARTNER MPV (5_, G_) MPV 1996 - 2015 1.4 75 HP / 55 KW
PEUGEOT PARTNER Kasa/büyük limuzin (5_, G_) Kasa/büyük limuzin 1996 - 2005 1.1 60 HP / 44 KW
PEUGEOT PARTNER Kasa/büyük limuzin (5_, G_) Kasa/büyük limuzin 1996 - 2015 1.4 75 HP / 55 KW
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) Hatchback 1991 - 1993 1.7 (B/C574) 92 HP / 68 KW
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) Hatchback 1991 - 1998 1.8 (B/C57C, B/C57U) 88 HP / 65 KW
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) Hatchback 1994 - 1996 1.8 (B/C57C, C579, B/C57U) 90 HP / 66 KW
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) Hatchback 1995 - 1998 1.8 Rsi (B/C57H) 107 HP / 79 KW
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) Hatchback 1993 - 1995 1.8 Rsi (B/C579) 109 HP / 80 KW
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) Hatchback 1991 - 1996 1.8 16V (C57D) 135 HP / 99 KW
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) Hatchback 1994 - 1998 Williams (B/C57M) 147 HP / 108 KW
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) Hatchback 1991 - 1998 1.9 D (B/C/S576, B/C/S57L) 64 HP / 47 KW
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) Hatchback 1996 - 1998 1.9 D 65 HP / 48 KW
RENAULT CLIO I Kasa/eğik arka (S57_) Kasa/eğik arka 1996 - 1998 1.9 RND 54 HP / 40 KW
RENAULT CLIO I Kasa/eğik arka (S57_) Kasa/eğik arka 1991 - 1998 1.9 D 65 HP / 48 KW
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) Hatchback 2000 - 2001 1.9 D (B/CB0J) 65 HP / 48 KW
RENAULT CLIO II Kasa/eğik arka (SB0/1/2_) Kasa/eğik arka 1999 - 2000 1.9 D (SB0R) 54 HP / 40 KW
RENAULT ESPACE III (JE0_) MPV 1996 - 2000 2.0 (JE0A) 114 HP / 84 KW
RENAULT ESPACE III (JE0_) MPV 1999 - 2002 1.9 dTi (JE0M) 98 HP / 72 KW
RENAULT EXPRESS Kasa/büyük limuzin Kasa/büyük limuzin 1995 - 1998 1.9 D 64 HP / 47 KW
RENAULT KANGOO (KC0/1_) MPV 1997 - D 55 1.9 (KC0D) 54 HP / 40 KW
RENAULT KANGOO (KC0/1_) MPV 1997 - 2001 D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N) 64 HP / 47 KW
RENAULT KANGOO (KC0/1_) MPV 1997 - 2001 D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N) 64 HP / 47 KW
RENAULT KANGOO (KC0/1_) MPV 1999 - 2001 1.9 RXED 65 HP / 48 KW
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) Kasa/büyük limuzin 1997 - D 55 1.9 (FC0D) 54 HP / 40 KW
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) Kasa/büyük limuzin 1997 - D 65 1.9 (FC0E, FC02, FC0J, FC0N) 64 HP / 47 KW
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) Kasa/büyük limuzin 1999 - 2003 1.9 D (FC0J) 65 HP / 48 KW
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) Hatchback 1995 - 1998 1.8 95 HP / 70 KW
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) Hatchback 1995 - 2001 2.0 114 HP / 84 KW
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) Hatchback 1997 - 2001 1.9 dTi (B56J) 98 HP / 72 KW
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) Hatchback 1999 - 2001 1.9 dCi (B56W) 107 HP / 79 KW
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) Station wagon 1995 - 2001 1.8 (K56S/T/0) 90 HP / 66 KW
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) Station wagon 1995 - 2001 1.8 (K56Z) 94 HP / 69 KW
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) Station wagon 1995 - 2001 2.0 (K56C/H) 113 HP / 83 KW
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) Station wagon 1998 - 2001 2.0 114 HP / 84 KW
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) Station wagon 1997 - 2001 1.9 dTi (K56J) 98 HP / 72 KW
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) Hatchback 1999 - 2003 2.0 i 109 HP / 80 KW
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) Hatchback 1996 - 2003 2.0 i (BA0G) 114 HP / 84 KW
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) Hatchback 1998 - 2001 2.0 115 HP / 85 KW
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) Hatchback 1996 - 2003 2.0 16V (BA0H) 147 HP / 108 KW
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) Hatchback 1996 - 2003 1.9 D Eco (BA0A, BA0U, BA0R) 64 HP / 47 KW
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) Hatchback 1996 - 2003 1.9 dT (B/SA0K, B/SA0Y) 90 HP / 66 KW
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) Hatchback 1996 - 2003 1.9 TDI 94 HP / 69 KW
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) Hatchback 1997 - 2001 1.9 dTi (BA08, BA0N) 98 HP / 72 KW
RENAULT MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) Kasa/eğik arka 1995 - 2000 1.9 (SA0U, SA0R, SA0A) 64 HP / 47 KW
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) Kombi van 2000 - 2000 1.9 D (KA0R) 64 HP / 47 KW
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) Sedan 1999 - 2003 2.0 i (LA0G) 109 HP / 80 KW
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) Sedan 1996 - 2003 2.0 i (LA07, LA0G) 114 HP / 84 KW
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) Sedan 1998 - 2001 2.0 115 HP / 85 KW
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) Sedan 1996 - 1999 2.0 RT 152 HP / 112 KW
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) Sedan 1996 - 2003 1.9 D (LA0A, LA0U, LA0R) 64 HP / 47 KW
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) Sedan 1996 - 2003 1.9 dT (LA0K, LA0Y) 90 HP / 66 KW
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) Sedan 1996 - 2003 1.9 TDI 94 HP / 69 KW
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) Sedan 1997 - 2001 1.9 dTi (LA08, LA0N, LA0K) 98 HP / 72 KW
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) Coupe 1999 - 2003 2.0 i 109 HP / 80 KW
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) Coupe 1996 - 2003 2.0 i (DA0G) 114 HP / 84 KW
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) Coupe 1996 - 1999 2.0 16V (DA0H) 147 HP / 108 KW
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) Cabrio 1997 - 2003 2.0 (EA0G) 114 HP / 84 KW
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) Cabrio 1999 - 2003 2.0 i (EA0G) 109 HP / 80 KW
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) Cabrio 1996 - 1999 2.0 16V (EA0H) 147 HP / 108 KW
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) MPV 1999 - 1999 2.0 i (JA02, JA0G) 109 HP / 80 KW
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) MPV 1997 - 1999 2.0 i (JA0G) 114 HP / 84 KW
RENAULT EXPRESS Kasa/büyük limuzin (F40_, G40_) Kasa/büyük limuzin 1993 - 1995 1.6 D 54 HP / 40 KW
RENAULT EXPRESS Kasa/büyük limuzin (F40_, G40_) Kasa/büyük limuzin 1986 - 1998 1.6 D (F404) 55 HP / 40 KW
RENAULT EXPRESS Kasa/büyük limuzin (F40_, G40_) Kasa/büyük limuzin 1994 - 1998 1.9 D (F40R) 54 HP / 40 KW
RENAULT EXPRESS Kasa/büyük limuzin (F40_, G40_) Kasa/büyük limuzin 1991 - 1998 1.9 D (F40P, F40N, F40E) 64 HP / 47 KW
RENAULT SPORT SPIDER (EF0_) Cabrio 1995 - 1996 2.0 147 HP / 108 KW
RENAULT SPORT SPIDER (EF0_) Cabrio 1995 - 1999 2.0 16V 150 HP / 110 KW
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) Hatchback 1986 - 1995 1.7 (B/C408) 73 HP / 54 KW
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) Hatchback 1986 - 1991 1.7 i (C409) 94 HP / 69 KW
RENAULT 11 (B/C37_) Hatchback 1986 - 1988 1.7 (B/C37L) 73 HP / 54 KW
RENAULT 11 (B/C37_) Hatchback 1984 - 1988 1.7 (B/C37F) 75 HP / 55 KW
RENAULT 11 (B/C37_) Hatchback 1983 - 1987 1.7 (B/C376) 80 HP / 59 KW
RENAULT 11 (B/C37_) Hatchback 1987 - 1988 1.7 (B/C37D) 87 HP / 64 KW
RENAULT 11 (B/C37_) Hatchback 1986 - 1988 1.7 (B37N, C73N) 88 HP / 65 KW
RENAULT 11 (B/C37_) Hatchback 1987 - 1988 1.7 (B/C37E) 94 HP / 69 KW
RENAULT 11 (B/C37_) Hatchback 1983 - 1988 1.6 D (B/C374) 55 HP / 40 KW
RENAULT 14 (121_) Hatchback 1976 - 1980 1.2 (1210) 57 HP / 42 KW
RENAULT 14 (121_) Hatchback 1980 - 1983 1.2 (1210) 58 HP / 43 KW
RENAULT 14 (121_) Hatchback 1981 - 1983 1.4 (1213) 60 HP / 44 KW
RENAULT 14 (121_) Hatchback 1979 - 1983 1.4 (1212) 71 HP / 52 KW
RENAULT 19 I (B/C53_) Hatchback 1988 - 1992 1.7 (B/C53B) 73 HP / 54 KW
RENAULT 19 I (B/C53_) Hatchback 1988 - 1992 1.7 (B/C53C) 90 HP / 66 KW
RENAULT 19 I (B/C53_) Hatchback 1988 - 1992 1.7 92 HP / 68 KW
RENAULT 19 I (B/C53_) Hatchback 1988 - 1992 1.7 94 HP / 69 KW
RENAULT 19 I (B/C53_) Hatchback 1989 - 1992 1.7 107 HP / 79 KW
RENAULT 19 I (B/C53_) Hatchback 1989 - 1992 1.8 16V (B/C53D) 135 HP / 99 KW
RENAULT 19 I (B/C53_) Hatchback 1989 - 1992 1.8 16V 137 HP / 101 KW
RENAULT 19 I (B/C53_) Hatchback 1992 - 1994 1.8 91 HP / 67 KW
RENAULT 19 I (B/C53_) Hatchback 1988 - 1992 1.9 D (B/C534, B/C53J) 64 HP / 47 KW
RENAULT 19 I (B/C53_) Hatchback 1990 - 1992 1.9 DT 92 HP / 68 KW
RENAULT 19 I Chamade (L53_) Sedan 1989 - 1992 1.7 (L53B) 73 HP / 54 KW
RENAULT 19 I Chamade (L53_) Sedan 1988 - 1992 1.7 (L53C) 90 HP / 66 KW
RENAULT 19 I Chamade (L53_) Sedan 1988 - 1992 1.7 (L533) 92 HP / 68 KW
RENAULT 19 I Chamade (L53_) Sedan 1990 - 1992 1.7 94 HP / 69 KW
RENAULT 19 I Chamade (L53_) Sedan 1988 - 1992 1.7 (L53F) 107 HP / 79 KW
RENAULT 19 I Chamade (L53_) Sedan 1989 - 1992 1.8 16V (L53D) 135 HP / 99 KW
RENAULT 19 I Chamade (L53_) Sedan 1989 - 1990 1.8 16V 137 HP / 101 KW
RENAULT 19 I Chamade (L53_) Sedan 1989 - 1992 1.9 D (L534, L53J) 64 HP / 47 KW
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) Cabrio 1991 - 1992 1.7 75 HP / 55 KW
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) Cabrio 1991 - 1992 1.7 90 HP / 66 KW
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) Cabrio 1991 - 1992 1.7 95 HP / 70 KW
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) Cabrio 1991 - 1992 1.8 16V (D53D) 137 HP / 101 KW
RENAULT 19 I Kasa/eğik arka (S53_) Kasa/eğik arka 1988 - 1992 1.9 D 65 HP / 48 KW
RENAULT 19 II (B/C53_) Hatchback 1992 - 1995 1.7 (B/C53B) 73 HP / 54 KW
RENAULT 19 II (B/C53_) Hatchback 1992 - 1995 1.7 (B/C53C) 90 HP / 66 KW
RENAULT 19 II (B/C53_) Hatchback 1992 - 1995 1.8 16V (B/C53D) 135 HP / 99 KW
RENAULT 19 II (B/C53_) Hatchback 1992 - 1995 1.8 (B/C53Y) 88 HP / 65 KW
RENAULT 19 II (B/C53_) Hatchback 1992 - 1995 1.8 (5/353A) 90 HP / 66 KW
RENAULT 19 II (B/C53_) Hatchback 1994 - 1995 1.8 (5/353F, B/C538) 107 HP / 79 KW
RENAULT 19 II (B/C53_) Hatchback 1992 - 1994 1.8 (B/C538) 110 HP / 81 KW
RENAULT 19 II (B/C53_) Hatchback 1992 - 1995 1.9 D (B/C53J) 64 HP / 47 KW
RENAULT 19 II Chamade (L53_) Sedan 1992 - 1995 1.7 (L53B) 73 HP / 54 KW
RENAULT 19 II Chamade (L53_) Sedan 1992 - 1995 1.7 (L53C) 90 HP / 66 KW
RENAULT 19 II Chamade (L53_) Sedan 1993 - 1995 1.7 (L533) 92 HP / 68 KW
RENAULT 19 II Chamade (L53_) Sedan 1992 - 1995 1.8 16V (L53D) 135 HP / 99 KW
RENAULT 19 II Chamade (L53_) Sedan 1994 - 1995 1.8 (L53V, L538) 107 HP / 79 KW
RENAULT 19 II Chamade (L53_) Sedan 1992 - 1995 1.8 (L53Y) 88 HP / 65 KW
RENAULT 19 II Chamade (L53_) Sedan 1992 - 1995 1.8 (453A/F) 90 HP / 66 KW
RENAULT 19 II Chamade (L53_) Sedan 1992 - 1994 1.8 91 HP / 67 KW
RENAULT 19 II Chamade (L53_) Sedan 1992 - 1995 1.8 107 HP / 79 KW
RENAULT 19 II Chamade (L53_) Sedan 1992 - 1994 1.8 (L538) 110 HP / 81 KW
RENAULT 19 II Chamade (L53_) Sedan 1992 - 1995 1.9 D (L53J) 64 HP / 47 KW
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) Cabrio 1992 - 1993 1.7 (D53C) 90 HP / 66 KW
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) Cabrio 1992 - 1996 1.8 (D53Y) 88 HP / 65 KW
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) Cabrio 1993 - 1996 1.8 (853A) 90 HP / 66 KW
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) Cabrio 1994 - 1996 1.8 (D53V, 853F, D53C) 107 HP / 79 KW
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) Cabrio 1992 - 1996 1.8 16V (D53D) 135 HP / 99 KW
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) Cabrio 1992 - 1994 1.8 16V (D53D) 137 HP / 101 KW
RENAULT 19 II Kasa/eğik arka (S53_) Kasa/eğik arka 1992 - 1995 1.9 D 65 HP / 48 KW
RENAULT 21 (B48_) Hatchback 1989 - 1992 1.7 (B48F) 73 HP / 54 KW
RENAULT 21 (B48_) Hatchback 1989 - 1994 1.7 (B48E) 90 HP / 66 KW
RENAULT 21 (B48_) Hatchback 1989 - 1994 1.9 D (B48H, B48I) 64 HP / 47 KW
RENAULT 21 Sedan (L48_) Sedan 1986 - 1994 1.7 (L48M, L48F) 73 HP / 54 KW
RENAULT 21 Sedan (L48_) Sedan 1986 - 1987 1.7 (L481) 75 HP / 55 KW
RENAULT 21 Sedan (L48_) Sedan 1987 - 1989 1.7 (L48N) 87 HP / 64 KW
RENAULT 21 Sedan (L48_) Sedan 1986 - 1993 1.7 (L482) 88 HP / 65 KW
RENAULT 21 Sedan (L48_) Sedan 1989 - 1994 1.7 (L48E) 90 HP / 66 KW
RENAULT 21 Sedan (L48_) Sedan 1986 - 1994 1.7 (L48E) 94 HP / 69 KW
RENAULT 21 Sedan (L48_) Sedan 1986 - 1989 1.7 95 HP / 70 KW
RENAULT 21 Sedan (L48_) Sedan 1989 - 1993 1.9 D (L48H, L48I) 64 HP / 47 KW
RENAULT 21 Station wagon (K48_) Station wagon 1986 - 1989 1.7 (K48M) 73 HP / 54 KW
RENAULT 21 Station wagon (K48_) Station wagon 1988 - 1993 1.7 Cat (K48F) 73 HP / 54 KW
RENAULT 21 Station wagon (K48_) Station wagon 1986 - 1993 1.7 (K/S481) 75 HP / 55 KW
RENAULT 21 Station wagon (K48_) Station wagon 1987 - 1989 1.7 (K48N) 87 HP / 64 KW
RENAULT 21 Station wagon (K48_) Station wagon 1986 - 1988 1.7 (K/S482) 88 HP / 65 KW
RENAULT 21 Station wagon (K48_) Station wagon 1989 - 1993 1.7 (K48E) 90 HP / 66 KW
RENAULT 21 Station wagon (K48_) Station wagon 1986 - 1989 1.7 (K48E) 94 HP / 69 KW
RENAULT 21 Station wagon (K48_) Station wagon 1986 - 1994 1.9 D 64 HP / 47 KW
RENAULT TRAFIC Minibüs/Otobüs (T_, P_, V_) Minibüs/Otobüs 1992 - 1994 1.7 68 HP / 50 KW
RENAULT TRAFIC Minibüs/Otobüs (T_, P_, V_) Minibüs/Otobüs 1997 - 2001 1.9 D 60 HP / 44 KW
RENAULT TRAFIC Panelvan/Van (T_, P_, V_) Panelvan/Van 1992 - 1994 1.7 68 HP / 50 KW
RENAULT TRAFIC Panelvan/Van (T_, P_, V_) Panelvan/Van 1989 - 1994 1.7 69 HP / 51 KW
RENAULT TRAFIC Panelvan/Van (T_, P_, V_) Panelvan/Van 1997 - 2001 1.9 D 60 HP / 44 KW
RENAULT TRAFIC Platform şasi (T_, P_, V_) Platform şasi 1989 - 1994 1.7 68 HP / 50 KW
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) MPV 1997 - 2010 1.8 T 20V 150 HP / 110 KW
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) MPV 1996 - 2010 2.0 i 115 HP / 85 KW
SEAT ALHAMBRA VAN (7V8, 7V9) Kasa/büyük limuzin 1996 - 2010 2.0 116 HP / 85 KW
SEAT ALTEA (5P1) MPV 2004 - 2010 1.6 102 HP / 75 KW
SEAT ALTEA (5P1) MPV 2009 - 2013 1.6 LPG 102 HP / 75 KW
SEAT ALTEA (5P1) MPV 2004 - 2010 1.9 TDI 105 HP / 77 KW
SEAT ALTEA (5P1) MPV 2004 - 2009 2.0 TDI 136 HP / 100 KW
SEAT ALTEA (5P1) MPV 2005 - 2010 2.0 TDI 140 HP / 103 KW
SEAT ALTEA (5P1) MPV 2004 - 2015 2.0 TDI 16V 140 HP / 103 KW
SEAT ALTEA (5P1) MPV 2006 - 2010 2.0 TDI 170 HP / 125 KW
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) MPV 2006 - 2010 1.6 102 HP / 75 KW
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) MPV 2009 - 2013 1.6 LPG 102 HP / 75 KW
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) MPV 2006 - 2010 1.9 TDI 105 HP / 77 KW
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) MPV 2006 - 2010 2.0 TDI 140 HP / 103 KW
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) MPV 2007 - 2010 2.0 TDI 4x4 140 HP / 103 KW
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) MPV 2006 - 2015 2.0 TDI 16V 140 HP / 103 KW
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) MPV 2007 - 2013 2.0 TDI 170 HP / 125 KW
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) MPV 2007 - 2013 2.0 TDI 4x4 170 HP / 125 KW
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) Sedan 1996 - 2002 1.6 i 101 HP / 74 KW
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) Sedan 2000 - 2002 1.8 T 20V Cupra 156 HP / 115 KW
SEAT CORDOBA Vario (6K5) Station wagon 1996 - 2002 1.6 i 101 HP / 74 KW
SEAT CORDOBA (6L2) Sedan 2002 - 2009 2.0 115 HP / 85 KW
SEAT IBIZA II (6K1) Hatchback 1996 - 2002 1.6 i 101 HP / 74 KW
SEAT IBIZA II (6K1) Hatchback 2000 - 2002 1.8 T 20V Cupra 156 HP / 115 KW
SEAT IBIZA III (6L1) Hatchback 2003 - 2008 1.8 T FR 150 HP / 110 KW
SEAT IBIZA III (6L1) Hatchback 2004 - 2008 1.8 T Cupra R 180 HP / 132 KW
SEAT IBIZA III (6L1) Hatchback 2002 - 2009 2.0 116 HP / 85 KW
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) Hatchback 2008 - 2010 1.9 TDI 90 HP / 66 KW
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) Hatchback 2008 - 2010 1.9 TDI 105 HP / 77 KW
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) Coupe 2008 - 2010 1.9 TDI 90 HP / 66 KW
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) Coupe 2008 - 2010 1.9 TDI 105 HP / 77 KW
SEAT LEON (1M1) Hatchback 1999 - 2006 1.6 100 HP / 74 KW
SEAT LEON (1M1) Hatchback 1999 - 2006 1.8 20V 125 HP / 92 KW
SEAT LEON (1M1) Hatchback 1999 - 2006 1.8 20V T 180 HP / 132 KW
SEAT LEON (1M1) Hatchback 1999 - 2006 1.8 20V T 4 180 HP / 132 KW
SEAT LEON (1M1) Hatchback 2002 - 2006 1.8 T Cupra R 209 HP / 154 KW
SEAT LEON (1M1) Hatchback 2003 - 2006 1.8 T Cupra R 225 HP / 165 KW
SEAT LEON (1P1) Hatchback 2005 - 2012 1.6 102 HP / 75 KW
SEAT LEON (1P1) Hatchback 2009 - 2012 1.6 LPG 102 HP / 75 KW
SEAT LEON (1P1) Hatchback 2005 - 2010 1.9 TDI 105 HP / 77 KW
SEAT LEON (1P1) Hatchback 2005 - 2010 2.0 TDI 136 HP / 100 KW
SEAT LEON (1P1) Hatchback 2005 - 2010 2.0 TDI 140 HP / 103 KW
SEAT LEON (1P1) Hatchback 2005 - 2012 2.0 TDI 16V 140 HP / 103 KW
SEAT LEON (1P1) Hatchback 2006 - 2012 2.0 TDI 170 HP / 125 KW
SEAT TOLEDO II (1M2) Sedan 1998 - 2004 1.6 100 HP / 74 KW
SEAT TOLEDO II (1M2) Sedan 1998 - 2004 1.8 20V 125 HP / 92 KW
SEAT TOLEDO II (1M2) Sedan 2000 - 2004 1.8 20VT 180 HP / 132 KW
SEAT TOLEDO III (5P2) MPV 2004 - 2009 1.6 102 HP / 75 KW
SEAT TOLEDO III (5P2) MPV 2004 - 2009 1.9 TDI 105 HP / 77 KW
SEAT TOLEDO III (5P2) MPV 2004 - 2009 2.0 TDI 136 HP / 100 KW
SEAT TOLEDO III (5P2) MPV 2005 - 2009 2.0 TDI 140 HP / 103 KW
SEAT TOLEDO III (5P2) MPV 2004 - 2009 2.0 TDI 16V 140 HP / 103 KW
SEAT TOLEDO III (5P2) MPV 2006 - 2009 2.0 TDI 170 HP / 125 KW
SEAT 133 (133A) Hatchback 1974 - 1979 0.8 34 HP / 25 KW
SKODA FABIA I Sedan (6Y3) Sedan 1999 - 2007 2.0 116 HP / 85 KW
SKODA FABIA I Combi (6Y5) Station wagon 2000 - 2007 2.0 116 HP / 85 KW
SKODA OCTAVIA I (1U2) Hatchback 1997 - 2007 1.6 101 HP / 74 KW
SKODA OCTAVIA I (1U2) Hatchback 1996 - 2000 1.8 125 HP / 92 KW
SKODA OCTAVIA I (1U2) Hatchback 1997 - 2010 1.8 T 150 HP / 110 KW
SKODA OCTAVIA I (1U2) Hatchback 2001 - 2006 1.8 T 4x4 150 HP / 110 KW
SKODA OCTAVIA I (1U2) Hatchback 2001 - 2006 RS 1.8 T 180 HP / 132 KW
SKODA OCTAVIA I (1U2) Hatchback 1999 - 2007 2.0 116 HP / 85 KW
SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) Station wagon 1998 - 2007 1.6 101 HP / 74 KW
SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) Station wagon 1998 - 2000 1.8 20V 125 HP / 92 KW
SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) Station wagon 1998 - 2010 1.8 T 150 HP / 110 KW
SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) Station wagon 2001 - 2006 1.8 T 4x4 150 HP / 110 KW
SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) Station wagon 2002 - 2006 RS 1.8 T 180 HP / 132 KW
SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) Station wagon 1999 - 2007 2.0 116 HP / 85 KW
SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) Station wagon 2000 - 2004 2.0 4x4 116 HP / 85 KW
SKODA OCTAVIA II (1Z3) Hatchback 2004 - 2013 1.6 102 HP / 75 KW
SKODA OCTAVIA II (1Z3) Hatchback 2009 - 2012 1.6 LPG 102 HP / 75 KW
SKODA OCTAVIA II (1Z3) Hatchback 2008 - 2013 1.6 MultiFuel 102 HP / 75 KW
SKODA OCTAVIA II (1Z3) Hatchback 2004 - 2008 1.6 FSI 115 HP / 85 KW
SKODA OCTAVIA II (1Z3) Hatchback 2004 - 2010 2.0 TDI 136 HP / 100 KW
SKODA OCTAVIA II (1Z3) Hatchback 2004 - 2013 2.0 TDI 16V 140 HP / 103 KW
SKODA OCTAVIA II (1Z3) Hatchback 2006 - 2013 2.0 TDI RS 170 HP / 125 KW
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) Station wagon 2004 - 2013 1.6 102 HP / 75 KW
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) Station wagon 2008 - 2013 1.6 MultiFuel 102 HP / 75 KW
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) Station wagon 2009 - 2012 1.6 LPG 102 HP / 75 KW
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) Station wagon 2004 - 2008 1.6 FSI 115 HP / 85 KW
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) Station wagon 2004 - 2010 2.0 TDI 16V 136 HP / 100 KW
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) Station wagon 2004 - 2013 2.0 TDI 16V 140 HP / 103 KW
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) Station wagon 2010 - 2013 2.0 TDI 16V 4x4 140 HP / 103 KW
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) Station wagon 2006 - 2013 2.0 TDI RS 170 HP / 125 KW
SKODA ROOMSTER (5J7) MPV 2006 - 2010 1.9 TDI 105 HP / 77 KW
SKODA SUPERB I (3U4) Sedan 2001 - 2008 1.8 T 150 HP / 110 KW
SKODA SUPERB I (3U4) Sedan 2001 - 2008 2.0 115 HP / 85 KW
SKODA SUPERB II (3T4) Hatchback 2009 - 2015 2.0 TDI 16V 140 HP / 103 KW
SKODA SUPERB II (3T4) Hatchback 2008 - 2015 2.0 TDI 170 HP / 125 KW
SKODA SUPERB II (3T4) Hatchback 2008 - 2015 2.0 TDI 4x4 170 HP / 125 KW
SKODA SUPERB II Station wagon (3T5) Station wagon 2009 - 2015 2.0 TDI 16V 140 HP / 103 KW
SKODA YETI (5L) SUV 2009 - 2017 2.0 TDI 4x4 140 HP / 103 KW
VOLVO 440 (445) Hatchback 1994 - 1996 1.9 Turbo-Diesel 90 HP / 66 KW
VOLVO 460 (464) Sedan 1994 - 1996 1.9 Turbo-Diesel 90 HP / 66 KW
VW BORA I (1J2) Sedan 1998 - 2005 1.6 101 HP / 74 KW
VW BORA I (1J2) Sedan 1998 - 2005 1.8 125 HP / 92 KW
VW BORA I (1J2) Sedan 1999 - 2005 1.8 4motion 125 HP / 92 KW
VW BORA I (1J2) Sedan 2000 - 2005 1.8 T 150 HP / 110 KW
VW BORA I (1J2) Sedan 2002 - 2005 1.8 T 180 HP / 132 KW
VW BORA I (1J2) Sedan 1998 - 2013 2.0 115 HP / 85 KW
VW BORA I (1J2) Sedan 2000 - 2005 2.0 4motion 115 HP / 85 KW
VW BORA Variant (1J6) Station wagon 1999 - 2005 1.6 100 HP / 74 KW
VW BORA Variant (1J6) Station wagon 1999 - 2005 1.8 4motion 125 HP / 92 KW
VW BORA Variant (1J6) Station wagon 2000 - 2005 1.8 T 150 HP / 110 KW
VW BORA Variant (1J6) Station wagon 2002 - 2005 1.8 T 180 HP / 132 KW
VW BORA Variant (1J6) Station wagon 1999 - 2005 2.0 115 HP / 85 KW
VW BORA Variant (1J6) Station wagon 2000 - 2005 2.0 4motion 115 HP / 85 KW
VW CADDY III MPV (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) MPV 2004 - 2015 1.6 102 HP / 75 KW
VW CADDY III MPV (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) MPV 2011 - 2015 1.6 BiFuel 102 HP / 75 KW
VW CADDY III MPV (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) MPV 2006 - 2015 2.0 EcoFuel 109 HP / 80 KW
VW CADDY III MPV (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) MPV 2005 - 2010 1.9 TDI 75 HP / 55 KW
VW CADDY III Kasa/büyük limuzin (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) Kasa/büyük limuzin 2004 - 2015 1.6 102 HP / 75 KW
VW CADDY III Kasa/büyük limuzin (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) Kasa/büyük limuzin 2011 - 2015 1.6 BiFuel 102 HP / 75 KW
VW CADDY III Kasa/büyük limuzin (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) Kasa/büyük limuzin 2006 - 2015 2.0 EcoFuel 109 HP / 80 KW
VW CADDY III Kasa/büyük limuzin (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) Kasa/büyük limuzin 2005 - 2010 1.9 TDI 75 HP / 55 KW
VW EOS (1F7, 1F8) Cabrio 2008 - 2015 2.0 TDI 16V 140 HP / 103 KW
VW GOLF IV (1J1) Hatchback 1997 - 2004 1.6 100 HP / 74 KW
VW GOLF IV (1J1) Hatchback 1997 - 2005 1.8 125 HP / 92 KW
VW GOLF IV (1J1) Hatchback 1998 - 2005 1.8 4motion 125 HP / 92 KW
VW GOLF IV (1J1) Hatchback 1997 - 2005 1.8 T 150 HP / 110 KW
VW GOLF IV (1J1) Hatchback 2001 - 2005 1.8 T GTI 180 HP / 132 KW
VW GOLF IV (1J1) Hatchback 1998 - 2004 2.0 115 HP / 85 KW
VW GOLF IV (1J1) Hatchback 2000 - 2005 2.0 4motion 115 HP / 85 KW
VW GOLF IV (1J1) Hatchback 2002 - 2003 2.0 BiFuel 116 HP / 85 KW
VW GOLF IV Variant (1J5) Station wagon 1999 - 2002 1.6 101 HP / 74 KW
VW GOLF IV Variant (1J5) Station wagon 1999 - 2006 1.8 4motion 125 HP / 92 KW
VW GOLF IV Variant (1J5) Station wagon 2000 - 2006 1.8 T 150 HP / 110 KW
VW GOLF IV Variant (1J5) Station wagon 1999 - 2006 2.0 115 HP / 85 KW
VW GOLF IV Variant (1J5) Station wagon 2000 - 2006 2.0 4motion 115 HP / 85 KW
VW GOLF IV Variant (1J5) Station wagon 2002 - 2006 2.0 Bi-Fuel 116 HP / 85 KW
VW GOLF V (1K1) Hatchback 2004 - 2008 1.6 102 HP / 75 KW
VW GOLF V (1K1) Hatchback 2005 - 2008 2.0 116 HP / 85 KW
VW GOLF V (1K1) Hatchback 2004 - 2008 2.0 SDI 75 HP / 55 KW
VW GOLF V (1K1) Hatchback 2003 - 2008 2.0 TDI 136 HP / 100 KW
VW GOLF V (1K1) Hatchback 2003 - 2008 2.0 TDI 16V 140 HP / 103 KW
VW GOLF V (1K1) Hatchback 2004 - 2008 2.0 TDI 16V 4motion 140 HP / 103 KW
VW GOLF V (1K1) Hatchback 2005 - 2008 2.0 TDI 170 HP / 125 KW
VW GOLF V Variant (1K5) Station wagon 2007 - 2009 1.6 102 HP / 75 KW
VW GOLF V Variant (1K5) Station wagon 2007 - 2009 2.0 TDI 136 HP / 100 KW
VW GOLF V Variant (1K5) Station wagon 2007 - 2009 2.0 TDI 16V 140 HP / 103 KW
VW GOLF VI (5K1) Hatchback 2008 - 2012 1.6 102 HP / 75 KW
VW GOLF VI (5K1) Hatchback 2009 - 2012 1.6 BiFuel 102 HP / 75 KW
VW GOLF VI (5K1) Hatchback 2008 - 2012 1.6 MultiFuel 102 HP / 75 KW
VW GOLF VI (5K1) Hatchback 2008 - 2012 2.0 TDI 110 HP / 81 KW
VW GOLF VI (5K1) Hatchback 2008 - 2012 2.0 TDI 136 HP / 100 KW
VW GOLF VI (5K1) Hatchback 2008 - 2013 2.0 TDI 140 HP / 103 KW
VW GOLF VI (5K1) Hatchback 2009 - 2012 2.0 TDI 4motion 140 HP / 103 KW
VW GOLF VI (5K1) Hatchback 2009 - 2012 2.0 TDI 170 HP / 125 KW
VW GOLF VI Variant (AJ5) Station wagon 2009 - 2013 1.6 102 HP / 75 KW
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) Hatchback 2005 - 2013 1.6 102 HP / 75 KW
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) Hatchback 2007 - 2013 1.6 MultiFuel 102 HP / 75 KW
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) Hatchback 2009 - 2013 1.6 BiFuel 102 HP / 75 KW
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) Hatchback 2009 - 2013 2.0 TDI 110 HP / 81 KW
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) Hatchback 2005 - 2007 2.0 TDI 131 HP / 96 KW
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) Hatchback 2005 - 2013 2.0 TDI 136 HP / 100 KW
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) Hatchback 2005 - 2013 2.0 TDI 16V 140 HP / 103 KW
VW JETTA III (1K2) Sedan 2004 - 2010 1.6 102 HP / 75 KW
VW JETTA III (1K2) Sedan 2005 - 2010 2.0 TDI 136 HP / 100 KW
VW JETTA III (1K2) Sedan 2005 - 2010 2.0 TDI 16V 140 HP / 103 KW
VW JETTA III (1K2) Sedan 2006 - 2010 2.0 TDI 170 HP / 125 KW
VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) Sedan 2010 - 2017 2.0 115 HP / 85 KW
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) Hatchback 1999 - 2000 1.6 100 HP / 74 KW
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) Hatchback 2000 - 2010 1.6 102 HP / 75 KW
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) Hatchback 1999 - 2010 1.8 T 150 HP / 110 KW
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) Hatchback 2001 - 2005 1.8 T 180 HP / 132 KW
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) Hatchback 1998 - 2010 2.0 115 HP / 85 KW
VW NEW BEETLE Cabrio (1Y7) Cabrio 2003 - 2010 1.6 102 HP / 75 KW
VW NEW BEETLE Cabrio (1Y7) Cabrio 2003 - 2010 1.8 T 150 HP / 110 KW
VW NEW BEETLE Cabrio (1Y7) Cabrio 2002 - 2010 2.0 115 HP / 85 KW
VW PASSAT B5 (3B2) Sedan 1996 - 2000 1.6 101 HP / 74 KW
VW PASSAT B5 (3B2) Sedan 1996 - 2000 1.8 125 HP / 92 KW
VW PASSAT B5 (3B2) Sedan 1996 - 2000 1.8 Syncro/4motion 125 HP / 92 KW
VW PASSAT B5 (3B2) Sedan 1996 - 2000 1.8 T 150 HP / 110 KW
VW PASSAT B5 Variant (3B5) Station wagon 1997 - 2000 1.6 101 HP / 74 KW
VW PASSAT B5 Variant (3B5) Station wagon 1997 - 2000 1.8 125 HP / 92 KW
VW PASSAT B5 Variant (3B5) Station wagon 1997 - 2000 1.8 Syncro/4motion 125 HP / 92 KW
VW PASSAT B5 Variant (3B5) Station wagon 1997 - 2000 1.8 T 150 HP / 110 KW
VW PASSAT B5.5 (3B3) Sedan 2000 - 2005 1.6 102 HP / 75 KW
VW PASSAT B5.5 (3B3) Sedan 2000 - 2005 1.8 T 20V 150 HP / 110 KW
VW PASSAT B5.5 (3B3) Sedan 2003 - 2005 1.8 T 4motion 170 HP / 125 KW
VW PASSAT B5.5 (3B3) Sedan 2000 - 2005 2.0 115 HP / 85 KW
VW PASSAT B5.5 (3B3) Sedan 2000 - 2005 2.0 4motion 115 HP / 85 KW
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) Station wagon 2000 - 2005 1.6 102 HP / 75 KW
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) Station wagon 2000 - 2005 1.8 T 20V 150 HP / 110 KW
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) Station wagon 2000 - 2005 2.0 115 HP / 85 KW
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) Station wagon 2000 - 2005 2.0 4motion 115 HP / 85 KW
VW PASSAT B6 (3C2) Sedan 2005 - 2010 1.6 102 HP / 75 KW
VW PASSAT B6 (3C2) Sedan 2008 - 2010 2.0 TDI 110 HP / 81 KW
VW PASSAT B6 (3C2) Sedan 2005 - 2007 2.0 TDI 120 HP / 88 KW
VW PASSAT B6 (3C2) Sedan 2005 - 2010 2.0 TDI 136 HP / 100 KW
VW PASSAT B6 (3C2) Sedan 2005 - 2010 2.0 TDI 16V 140 HP / 103 KW
VW PASSAT B6 (3C2) Sedan 2005 - 2010 2.0 TDI 16V 4motion 140 HP / 103 KW
VW PASSAT B6 (3C2) Sedan 2009 - 2010 2.0 BlueTDI 143 HP / 105 KW
VW PASSAT B6 (3C2) Sedan 2005 - 2010 2.0 TDI 170 HP / 125 KW
VW PASSAT B6 (3C2) Sedan 2009 - 2010 2.0 TDI 4motion 170 HP / 125 KW
VW PASSAT B6 Variant (3C5) Station wagon 2005 - 2010 1.6 102 HP / 75 KW
VW PASSAT B6 Variant (3C5) Station wagon 2008 - 2010 2.0 TDI 110 HP / 81 KW
VW PASSAT B6 Variant (3C5) Station wagon 2005 - 2007 2.0 TDI 120 HP / 88 KW
VW PASSAT B6 Variant (3C5) Station wagon 2005 - 2006 2.0 TDI 122 HP / 90 KW
VW PASSAT B6 Variant (3C5) Station wagon 2005 - 2010 2.0 TDI 136 HP / 100 KW
VW PASSAT B6 Variant (3C5) Station wagon 2005 - 2010 2.0 TDI 16V 140 HP / 103 KW
VW PASSAT B6 Variant (3C5) Station wagon 2005 - 2010 2.0 TDI 16V 4motion 140 HP / 103 KW
VW PASSAT B6 Variant (3C5) Station wagon 2009 - 2010 2.0 BlueTDI 143 HP / 105 KW
VW PASSAT B6 Variant (3C5) Station wagon 2005 - 2010 2.0 TDI 170 HP / 125 KW
VW PASSAT B6 Variant (3C5) Station wagon 2009 - 2010 2.0 TDI 4motion 170 HP / 125 KW
VW PASSAT CC B6 (357) Coupe 2008 - 2011 2.0 TDI 136 HP / 100 KW
VW PASSAT CC B6 (357) Coupe 2008 - 2012 2.0 TDI 140 HP / 103 KW
VW PASSAT CC B6 (357) Coupe 2009 - 2012 2.0 TDI 4motion 140 HP / 103 KW
VW PASSAT CC B6 (357) Coupe 2009 - 2010 2.0 BlueTDI 143 HP / 105 KW
VW PASSAT CC B6 (357) Coupe 2008 - 2009 2.0 TDI 163 HP / 120 KW
VW PASSAT CC B6 (357) Coupe 2008 - 2012 2.0 TDI 170 HP / 125 KW
VW PASSAT CC B6 (357) Coupe 2009 - 2012 2.0 TDI 4motion 170 HP / 125 KW
VW POLO III CLASSIC (6V2) Sedan 1995 - 2001 100 1.6 100 HP / 74 KW
VW POLO Variant (6V5) Station wagon 1997 - 2001 1.6 101 HP / 74 KW
VW POLO (9N_, 9A_) Hatchback 2005 - 2009 1.8 GTI 150 HP / 110 KW
VW POLO (9N_, 9A_) Hatchback 2006 - 2009 1.8 GTi Cup Edition 180 HP / 132 KW
VW SCIROCCO III (137, 138) Coupe 2008 - 2017 2.0 TDI 140 HP / 103 KW
VW SCIROCCO III (137, 138) Coupe 2009 - 2017 2.0 TDI 170 HP / 125 KW
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) MPV 1997 - 2010 1.8 T 20V 150 HP / 110 KW
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) MPV 2006 - 2010 2.0 LPG 115 HP / 85 KW
VW TIGUAN (5N_) SUV 2007 - 2018 2.0 TDI 4motion 136 HP / 100 KW
VW TIGUAN (5N_) SUV 2008 - 2018 2.0 TDI 140 HP / 103 KW
VW TIGUAN (5N_) SUV 2007 - 2018 2.0 TDI 4motion 140 HP / 103 KW
VW TIGUAN (5N_) SUV 2008 - 2009 2.0 TDI 4motion 163 HP / 120 KW
VW TIGUAN (5N_) SUV 2007 - 2018 2.0 TDI 4motion 170 HP / 125 KW
VW TOURAN (1T1, 1T2) MPV 2003 - 2010 1.6 102 HP / 75 KW
VW TOURAN (1T1, 1T2) MPV 2006 - 2009 2.0 EcoFuel 109 HP / 80 KW
VW TOURAN (1T1, 1T2) MPV 2003 - 2010 2.0 TDI 136 HP / 100 KW
VW TOURAN (1T1, 1T2) MPV 2003 - 2010 2.0 TDI 16V 140 HP / 103 KW
VW TOURAN (1T1, 1T2) MPV 2005 - 2010 2.0 TDI 170 HP / 125 KW
VW TOURAN VAN (1T1, 1T2) Kasa/büyük limuzin 2003 - 2010 2.0 TDI 136 HP / 100 KW
VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) Minibüs/Otobüs 2003 - 2015 2.0 115 HP / 85 KW
VW TRANSPORTER T5 Minibüs/Otobüs (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) Minibüs/Otobüs 2003 - 2015 2.0 115 HP / 85 KW
VW TRANSPORTER T5 Panelvan/Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) Panelvan/Van 2003 - 2015 2.0 115 HP / 85 KW
VW TRANSPORTER T5 Platform şasi (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, Platform şasi 2003 - 2013 2.0 115 HP / 85 KW
Marka OEM No
AUDI 03G121113
AUDI 050121113C
CHRYSLER 68000800AA
CITROËN 1338.11
CITROËN 1338.44
CITROËN 133811
CITROËN 133844
CITROËN 79100118
CITROËN 7910011880
CITROËN 96057136
DODGE 68000800AA
FIAT 4154312
FIAT 9605028680
MITSUBISHI MN980137
OPEL 1338018
OPEL 2898688
OPEL 4402719
OPEL 9110719
PEUGEOT 1338.11
PEUGEOT 1338.44
PEUGEOT 133811
PEUGEOT 133844
RENAULT 7700723945
RENAULT 7700872314
ROVER GTS298
SEAT 03G121113
SEAT 050121113C
SEAT EA03222101
SKODA 03G121113
SKODA 050121113C
SKODA 06B121113A
VAUXHALL 1338018
VAUXHALL 2898688
VAUXHALL 4402719
VAUXHALL 9110719
VOLVO 3474877
VW 03G121113
VW 050 121 113 C
FSO 0004154313
FORD USA XR3E8575BA
FORD USA XR3Z8575BA
JEEP 68000800AA
JEEP K68000800AA
STANDARD AUTOMOBILE 75051
STANDARD AUTOMOBILE 75081
STANDARD AUTOMOBILE 75124
STANDARD AUTOMOBILE 75188
STANDARD AUTOMOBILE 75224
STANDARD AUTOMOBILE 75659

Yeniden satılabilir özelliği kaybolmamış ürünleri 14 gün içerisinde değişim veya iade talebi ile geriye gönderebilirsiniz. 

Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 262.31 TL 262.31 TL
2 134.98 TL 269.97 TL
3 90.81 TL 272.44 TL
4 68.73 TL 274.90 TL
5 55.47 TL 277.37 TL
6 46.64 TL 279.83 TL
7 40.33 TL 282.30 TL
8 35.60 TL 284.76 TL
9 31.91 TL 287.23 TL
10 28.97 TL 289.70 TL
11 26.56 TL 292.16 TL
12 24.55 TL 294.63 TL
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 262.31 TL 262.31 TL
2 134.97 TL 269.94 TL
3 90.80 TL 272.41 TL
4 68.72 TL 274.87 TL
5 55.47 TL 277.34 TL
6 46.63 TL 279.81 TL
7 40.32 TL 282.27 TL
8 35.59 TL 284.74 TL
9 31.91 TL 287.20 TL
10 28.97 TL 289.67 TL
11 26.56 TL 292.13 TL
12 24.55 TL 294.60 TL
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 262.31 TL 262.31 TL
2 134.88 TL 269.76 TL
3 90.61 TL 271.83 TL
4 68.47 TL 273.88 TL
5 55.19 TL 275.95 TL
6 46.33 TL 278.00 TL
7 40.01 TL 280.07 TL
8 35.26 TL 282.11 TL
9 31.57 TL 284.16 TL
10 28.62 TL 286.23 TL
11 26.21 TL 288.28 TL
12 24.20 TL 290.35 TL
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 262.31 TL 262.31 TL
2 134.97 TL 269.94 TL
3 90.80 TL 272.41 TL
4 68.72 TL 274.87 TL
5 55.47 TL 277.34 TL
6 46.63 TL 279.81 TL
7 40.32 TL 282.27 TL
8 35.59 TL 284.74 TL
9 31.91 TL 287.20 TL
10 28.97 TL 289.67 TL
11 26.56 TL 292.13 TL
12 24.55 TL 294.60 TL
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 262.31 TL 262.31 TL
2 135.69 TL 271.39 TL
3 91.24 TL 273.72 TL
4 69.01 TL 276.06 TL
5 55.67 TL 278.36 TL
6 46.78 TL 280.70 TL
7 40.43 TL 283.03 TL
8 35.67 TL 285.37 TL
9 31.96 TL 287.68 TL
10 29.00 TL 290.01 TL
11 26.58 TL 292.34 TL
12 24.55 TL 294.65 TL
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 262.31 TL 262.31 TL
2 134.07 TL 268.13 TL
3 90.07 TL 270.21 TL
4 68.06 TL 272.25 TL
5 54.86 TL 274.32 TL
6 46.07 TL 276.40 TL
7 39.78 TL 278.47 TL
8 35.06 TL 280.51 TL
9 31.40 TL 282.59 TL
10 28.47 TL 284.66 TL
11 26.07 TL 286.73 TL
12 24.06 TL 288.78 TL
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 262.31 TL 262.31 TL
2 134.91 TL 269.81 TL
3 90.73 TL 272.20 TL
4 68.69 TL 274.74 TL
5 55.44 TL 277.21 TL
6 46.61 TL 279.67 TL
7 40.31 TL 282.14 TL
8 35.58 TL 284.61 TL
9 31.90 TL 287.07 TL
10 28.95 TL 289.54 TL
11 26.55 TL 292.00 TL
12 24.54 TL 294.47 TL

BENZER ÜRÜNLER

×
Merhaba, bilgi almak ister misiniz?