Reflektor,kırmızı - Hella 8ra 003 326-031

HELLA

Ürün Kodu HELLA 8RA 003 326-031

Marka HELLA

Üretici Kodu 8RA 003 326-031

OEM No A9063206230

Araç Markası UNIVERSAL

Model Tüm Araçlar

Garanti Süresi 2 Yıl

%11 İNDİRİM
65,76 TL
58,53 TL
Ürün Tükendi
Ürün Kodu HELLA 8RA 003 326-031
Marka HELLA
Üretici Kodu 8RA 003 326-031
OEM No A9063206230
Araç Markası UNIVERSAL
Model Tüm Araçlar
Garanti Süresi 2 Yıl
 
ORİJİNAL üretici numaraları
MarkaOEM No
Başlık Açıklama
Montaj türü Yapıştırılmış
Montaj türü Montaj
Tespit türü Yatay sabitleme için
Montaj tarafı Arka
Genişlik [mm] 44
Uzunluk [mm] 94
Yükseklik [mm] 7
Kalınlık/Kuvvet [mm] 7
Işık fonksiyonu Arka far ile
lamba fonksiyonların adedi 1
Ruhsat türü CCC kontrol edildi
ECE-normunu karşılamaktadır R3
Etkili reflektör yüzeyi [cm²] 34
Şekil Dörtgen
Far cam rengi Kırmızı
Gövde tipi Plastik gövde
İlave Ürün/Bilgi 2 Tespit malzemesi ile
Miktar 20
Uzman personel tarafından montaj/demontaj gereklidir!
 
Marka Model Kasa Tipi Model Yılı Motor Tipi Beygir
Marka OEM No
AEBI 0237083-1
AEBI 20-0237083-1
AUDI 7F0 945 105 A
AUWÄRTER 826-RS008
DAF 086 7550
IVECO 5003 03366
MAN ZF81429500060
MERCEDES-BENZ 000 626 18 40
MERCEDES-BENZ 000 826 18 40
MERCEDES-BENZ A 000 626 18 40
MERCEDES-BENZ A 000 826 18 40
PORSCHE 7L5.094.631.01 E
SCANIA 1 912 073
SCANIA 17 326 031
SCANIA 2 022 3942
VAN HOOL 10699550
VOLVO 1 600 060 6
VOLVO 16000606
VOLVO 4 396 120 0
VOLVO 43961200
VOLVO 7 032 441 5
VOLVO RM43961200
VOLVO VCS129
VW 7F0 945 105 A
LEYLAND DAF VCS129
SANTANA 35547-86CAO-000
BOMAG 057 512 00
CASE IH 2142382
CASE IH 71485686
HITACHI 575208
O&K 2142382
LIEBHERR 7 622 572
KARMANN 4501082
CLAAS 0310 4840
JOHN DEERE AZ 57 444
DEMAG 65440740
EVOBUS 000 826 18 40
EVOBUS A0008261840
KÖGEL 80069349
NOOTEBOOM 0221013
SPIERINGS 450421
STILL 0525003
ATLAS COPCO 5350658343
ATLAS COPCO 8801464
CATERPILLAR 9R-1499
HAMM 000000000002025134
KOMATSU 21D-06-11380
KOMATSU 227-06-41130
KUBOTA 0060500006
KUBOTA TA470-34201
LINDE 000 994 01 03
REFORM 900530159
YANMAR 5350658343
HYMER 0417076
HYMER 1017229
HYMER 2704064
KRAUSS-MAFFEI 10655302
BLUEBIRD 4759079
KRONE 0944104/0
KRONE 270114840
KRONE 500944104
NAVISTAR 3868344C1
TEREX 5350658342
TEREX 5350658343
TEREX 65440740
TEREX 8801464
TEREX 94765440740
TEREX T102855
WEIDEMANN 5016007337
AMAZONE ND022
DOLL 8178011
HYDREMA 7600345
SOMMER 1409003326031-00
SOMMER 2800049001
SOMMER 2800256001
BOBCAT 7197860
AMMANN 4-5358170104
DOOSAN 59736.9
UD TRUCKS 265656Z00A
BUCHER 624035
BUCHER EU000070
VDL 186419
VDL 20186419
VDL 22945010
VDL B414.031
KAMAG 80069349
SCHWARZMÜLLER 12509
ROSENBAUER 063220
ALEXANDER DENNIS 7675802L00
LAIKA 0417076

Yeniden satılabilir özelliği kaybolmamış ürünleri 14 gün içerisinde değişim veya iade talebi ile geriye gönderebilirsiniz. 

Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 58.53 TL 58.53 TL
2 30.12 TL 60.24 TL
3 20.26 TL 60.79 TL
4 15.33 TL 61.34 TL
5 12.38 TL 61.89 TL
6 10.41 TL 62.44 TL
7 9.00 TL 62.99 TL
8 7.94 TL 63.54 TL
9 7.12 TL 64.09 TL
10 6.46 TL 64.64 TL
11 5.93 TL 65.19 TL
12 5.48 TL 65.74 TL
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 58.53 TL 58.53 TL
2 30.12 TL 60.23 TL
3 20.26 TL 60.78 TL
4 15.33 TL 61.33 TL
5 12.38 TL 61.88 TL
6 10.41 TL 62.43 TL
7 9.00 TL 62.98 TL
8 7.94 TL 63.53 TL
9 7.12 TL 64.08 TL
10 6.46 TL 64.63 TL
11 5.93 TL 65.18 TL
12 5.48 TL 65.74 TL
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 58.53 TL 58.53 TL
2 30.28 TL 60.56 TL
3 20.36 TL 61.08 TL
4 15.40 TL 61.60 TL
5 12.42 TL 62.11 TL
6 10.44 TL 62.63 TL
7 9.02 TL 63.15 TL
8 7.96 TL 63.67 TL
9 7.13 TL 64.19 TL
10 6.47 TL 64.71 TL
11 5.93 TL 65.23 TL
12 5.48 TL 65.75 TL
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 58.53 TL 58.53 TL
2 30.10 TL 60.19 TL
3 20.22 TL 60.65 TL
4 15.28 TL 61.11 TL
5 12.31 TL 61.57 TL
6 10.34 TL 62.03 TL
7 8.93 TL 62.49 TL
8 7.87 TL 62.95 TL
9 7.05 TL 63.41 TL
10 6.39 TL 63.87 TL
11 5.85 TL 64.32 TL
12 5.40 TL 64.79 TL
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 58.53 TL 58.53 TL
2 30.12 TL 60.23 TL
3 20.26 TL 60.78 TL
4 15.33 TL 61.33 TL
5 12.38 TL 61.88 TL
6 10.41 TL 62.43 TL
7 9.00 TL 62.98 TL
8 7.94 TL 63.53 TL
9 7.12 TL 64.08 TL
10 6.46 TL 64.63 TL
11 5.93 TL 65.18 TL
12 5.48 TL 65.74 TL
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 58.53 TL 58.53 TL
2 29.91 TL 59.83 TL
3 20.10 TL 60.29 TL
4 15.19 TL 60.75 TL
5 12.24 TL 61.21 TL
6 10.28 TL 61.67 TL
7 8.88 TL 62.14 TL
8 7.82 TL 62.59 TL
9 7.01 TL 63.05 TL
10 6.35 TL 63.52 TL
11 5.82 TL 63.98 TL
12 5.37 TL 64.44 TL
Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 58.53 TL 58.53 TL
2 30.10 TL 60.20 TL
3 20.25 TL 60.74 TL
4 15.33 TL 61.30 TL
5 12.37 TL 61.85 TL
6 10.40 TL 62.40 TL
7 8.99 TL 62.95 TL
8 7.94 TL 63.51 TL
9 7.12 TL 64.06 TL
10 6.46 TL 64.61 TL
11 5.92 TL 65.16 TL
12 5.48 TL 65.71 TL

BENZER ÜRÜNLER

×
Merhaba, bilgi almak ister misiniz?